Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co sądzicie o e-papierosach?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asteriusz



Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 5:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale to nie jest dym, tylko para wodna. Jeśli nie śmierdzi, mi nie przeszkadza, ale nikotyna w e-papierosie bardzo uzależnia, ma większe stężenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
przemtarn



Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 25, 2014 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marmed napisał:
Mnie może nie irytują e-papierosy co ich użytkownicy. Zauważyłem zwłaszcza w centrach handlowych jak popalają to dosłownie wszędzie, a najgorsze jest to, że oni sami nic w tym złego nie widzą. Mi osobiście to przeszkadza, ponieważ jestem osobą nie palącą, a powietrzem z dymem wypuszczonym z obcych płuc nie chcą oddychać.


Otóż to! Ja w ogóle zauważam, że pewne osoby palenie traktują jak jakąś manifestację własnych poglądów. Będą to robić tam, gdzie będą chcieli i nikt im nie będzie zabraniał, czy nakazywał palić w określonych miejscach. Smutne to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Górska



Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem e-papierosy są tak samo szkodliwe jak zwykłe papierosy, nie ma się pojęcia jakie świństwo się wdycha. Zamiast przestawiać się na e-papierosy po prostu trzeba się wziąć za siebie i rzucić papierosy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ambicja



Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie uważam, że te e-papierosy to jeszcze gorsze badziewie od papierosów. Znajomych, którzy to używali bolały płuca, a nawet gdzieś w necie jest artykuł o tym, jak procentowo (osoby, które paliły / nigdy nie paliły / osoby, które rzuciły) rozkłada się wpływ elektronika na pogorszenie stanu płuc. Odradzam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
przemtarn



Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej nie palić niczego i mieć możliwość nieobcowania z ludźmi, którzy palą cokolwiek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolo



Dołączył: 04 Gru 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sadzę, że są równie szkodliwe jak te zwykłe, albo nawet bardziej bo zamiast tytoniu, który jest rośliną dodają jakieś chemiczne wynalazki. Najlepiej nie zaczynać palić albo rzucić raz a dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Polar



Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ambicja napisał:
Ja zdecydowanie uważam, że te e-papierosy to jeszcze gorsze badziewie od papierosów. Znajomych, którzy to używali bolały płuca, a nawet gdzieś w necie jest artykuł o tym, jak procentowo (osoby, które paliły / nigdy nie paliły / osoby, które rzuciły) rozkłada się wpływ elektronika na pogorszenie stanu płuc. Odradzam!


Gdzieś w necie, takie gadanie, pokaż konkretnie gdzie i jaką wiarygodność ma ten artykuł/badanie! Mojego znajomego też bolały płuca po e-p bo ściągał z ebaja prosto z chin jakieś liquidy piorun wie jakiego pochodzenia. Ja wapuje już ponad 3,5 roku, ale kupuję tylko w polskich sklepach i wcale nie chcę i nie będę polecał tu jakiejś konkretnej marki. Kupuje poprostu w sprawdzonych sklepach i wszytsko jest ok.

A tak wracając do kilku postów wyżej, proponuję niektórym osobom się dokształcić zanim zaczną się wypowiadać w temacie e-p. Pary wodnej to tam nie ma akurat wcale tylko jest np. gliceryna, albo glikol, który codziennie wcinacie w wędlinach. Polecam poczytać blog "Starego Chemika" i odsyłam do google.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pjaroszewska



Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 17, 2015 5:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osobe z astmą mogą zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Twojech



Dołączył: 16 Sty 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 18, 2015 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To prawda, że są bardzo niezdrowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patryczka



Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2015 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio co raz więcej mówi się na temat szkodliwości e-papierosów. Sama miałam okazję kilka razy 'delektować' się e-papierosem ale to nie dla mnie. Z dwojga złego wolę tradycyjnego papierosa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group