Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co sądzicie o e-papierosach?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drdree



Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej pozbyć się nałogu i nie palić. Dobre na zdrowie i portfel. Znajomy kupił e-papierosy bo stwierdził, ze tak szybciej rzuci, ale okazało, się że po tygodniu wrócił do palenia normalnych. To chyba taka kolejna ściema marketingowa albo kolejny mega wynalazek, zupełnie niepotrzebny ludzkości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malakarolina



Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

e czy nie nie e papierosy to papierosy, to tak jakby zamieniać piwo na wódkę i tkwiąc w uzależnieniu mówić, że wszystko ok, i mówię to jako osoba która właśnie takiej zamiany dokonała, a potem przechodziła długotrwałą terapię w ośroku Oaza

chcesz być wolny od fajek, to rzuć wszystko, a nie wymieniaj jednego uzależnianiacza na drugi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 27, 2018 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Probowalam rzucić wlasnie z tymi epapierosami, ale to nie na moje nerwy ;p jeszcze bardziej się tylko złościłam i w sumie zastanawiałam właściwie po co się tak męczę ;p moj ostatnio epapieros zamówiłam na nową maszynkę eleketryczną z bletki.com Palenie to moja jedyna życiowa przyjemnosć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szyszynka1



Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 1:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczerze? e-papierosy śmierdzą mi jeszcze gorzej niż te zwykłe.
Nie cierpię zapachu tych wszystkich chemicznych kombinacji w e-papierosach. Dla mnie jedno i drugie to nałóg, świństwo i coś, czego nie znoszę.
Bardzo dobrze, że tych e-papierosów nie można palić w restauracjach, bo bym chyba zwariowała.
W swoim domu każdy niech sobie robi co chce, ale między ludźmi niech nie palą. Najbardziej wkurza mnie jak siedzę w restauracji w ogródku, jem posiłek, a obok ktoś fajczy i śmierdzi mi tym syfem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gemset



Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 9:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój organizm nie toleruje tych e-papierosów, jak zapalę normalnego jest ok nic się nie dzieje jak e-papierosa zaraz sraczki dostaje i to w przeciągu godziny. Tak się dzieje za każdym razem. nie minie godzina i na kibel Sad Coś z tymi e-papierosami jest nie tak.



____
Blog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Papendar



Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzucanie palenia jest bardzo proste. Sam robilem to wiele razy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wigabis



Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Toruń
PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 2:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

E-papierosy to i tak nałóg...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group