Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co jeść na kolację?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Gru 08, 2010 8:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Matti napisał:
a po co na wieczór 9 kcal z jednego grama tłuszczu? Na noc nie ma takiego zapotrzebowania na energie. Odłoży się szybciej w postaci tkanki tłuszczowej.Ja źle się czuję po jedzeniu z jakąś ilością tłuszczy na wieczór i nie mogę zasnąć. Nie wiem jak to działa na innych, mówię tylko o swoich odczuciach Smile Czytałem gdzieś, że pełnowartościowe białko dobrze działa na wątrobe, oczywiście w odpowiednich ilościach. Napewno polecane jest przy jej schorzeniach.
Pozdrawiam Smile


Nie masz pojecia o czym piszesz.
Co za tym idzie doczytaj i wroc
- nie tyje sie od pojedynczej kalori
- bialko jest metabolizowane w watroie wiec w jaki sposob ja wspomaga?

Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marija333



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 12, 2011 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej jeść to, na co ma się po prostu ochotę? Bo skoro mam na to ochotę- znaczy, że tego mój organizm potrzebuje... Ale można dostarczyć organizmowi np. coś słodkiego nie w postaci paczki ciastek ze sklepu, ale robionych własnymi rękoma batonika z płatków, miodu itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 2:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marija333 napisał:
Nie lepiej jeść to, na co ma się po prostu ochotę? Bo skoro mam na to ochotę- znaczy, że tego mój organizm potrzebuje... Ale można dostarczyć organizmowi np. coś słodkiego nie w postaci paczki ciastek ze sklepu, ale robionych własnymi rękoma batonika z płatków, miodu itp.

sie pogubilem
mamy jesc to na co mamy ochote czy to co sai zroibmy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marija333



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mamy jeść to na co mamy ochotę. Jeśli masz ochotę na coś jednak takiego co mgło by pójść w boczki, to można ten proces zniwelować robiąc np zdrowe ciastka ze zbóż plus miód- słodycz jest? jest. organizm zaspokojony? tak. Inne pozytywy? jak najbardziej. Zboża to biało a miód to właściwości, które pomagają organizmowi uodparniac się na różne choroby i wzmacniają serce obniżając poziom cholesterolu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

białko roslinne czyli niepelnowartosciowe..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patti007



Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olkusz
PostWysłany: Wto Sty 03, 2012 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

talerz sałaty z oliwą z oliwek, pomidorem, ogórkiem i cebulą i może ząbkiem czosnku? taka bomba witaminowa, można ją przegryzać wasą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majorka



Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sierakowice
PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja czesto jem warzywa i jakies jajo na kolacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emma00



Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 10:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja staram się jeść mniej na kolacja ale mój organizm akurat ten posiłek lubi najbardziej hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skakanka



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio chętnie na kolację jadam tofu (polsoja). W różnych konfiguracjach. Najchętniej jako dodatek do sałatek warzywnych typu grecka, zamiast tłustej fety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
okazzdrowia



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: krakow
PostWysłany: Nie Kwi 29, 2012 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tofu zamiast fety? To może być ciekawe... Na pewno dobrze dla naszych organizmów, że zaraz będą rodzime owoce i warzywa. Nie ma to jak pachnące pomodorami pomidory.... Pycha Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group