Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co jeść na kolację?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewe.jork



Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 04, 2014 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie bułeczki brzmią pysznie. Ja najczęściej robię sobie kanapki z chleba razowego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martynayna



Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 3:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja na kolację staram się jeść lekkie rzeczy i raczej unikać węglowodanów. Myślę, że super jest ryba na parze lub jakaś sałatka, zdrowy sen gwarantowany:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewe.jork



Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś na kolację miałam sałatkę z czerwoną cebulą, pomidorem, papryką, serem z niebieską pleśnią, jajkiem oraz grzankami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Natnati



Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 15, 2014 9:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jadam pieczywo chrupkie z np pastą rybną i jakąś zieleniną, może być też inny obkład ale coś lekkiego. Po takim posiłku czuję się bardzo dobrze, nie jestem ociężała ale też syta. Do picia zielona herbatka bez cukru!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
CiociaGosia



Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy brak kolakcji to dobra dieta - raczej nie. Czytałam ostatnio, że zapominanie o kolacji to duży błąd!! Wtedy ciało myśli, że musi magazynować na później Smile A efekty -wiadomo Smile tak to ładnie opisali w gazecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolacja to ostatni posiłek spożywany przed snem, więc powinna być lekkostrawna. Polecam na przykład sałatki ważywne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karmela99



Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 21, 2015 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja na kolację często jem posiłki, gdzie głównymi składnikami są warzywa. Ostatnio przyrządziłam sobie sałatkę z brokułami.
Przepis wzięłam z ancymonki: -----------------------------------

poza tym to jak zmęczona wracam do domu, to jakiś jogurt i kanapki, czasami miód. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agrypina01



Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Kwi 10, 2015 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ojoj, nie sądze, żeby owoce na noc to był dobry pomysł. W owocach jest przecież dużo cukru! Powiedzcie mi tylko, czy nabiał na noc można? Bo ja często jem owsiankę, jajka, jogurty, sery, a nie wiem czy to dobre tak na noc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wiktoria.Z



Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Pon Kwi 13, 2015 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jaki chleb polecacie? Chodzi mi o taki fit-tylko nie suche pieczywo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 19, 2015 7:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proponuję pastę z kaszy gryczanej, zdrowa i sycąca, przy okazji nie za bardzo tucząca Smile
.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group