Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co jeść na kolację?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katarzyna79



Dołączył: 30 Maj 2014
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 9:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zwykle jem jajecznice z kromką ciemnego pieczywa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fibi



Dołączył: 11 Cze 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 11, 2017 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co robicie żeby nie objadać się na noc? Często prację do późna i często coś podjadam przed snem, chipsy itp. słabo z moją dietą Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 9:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedys objadałem się na noc. Naprawde. Postrafiłem zrobić sobie spore miięsne kanapki. Potem jednak to odbiło się na mojej wadze, tak wieć od jakiegoś czasu preferuję zdrowe jedzenie.
https://zdrowie.enel.pl/artykul/sok-owocowy-jest-smaczny-i-zdrowy
Warto jest przerzucić się na soki. Sa sycące, zawierają dużo witamin oraz co najważniejsze nie są tuczące. Tak więc spokojnie mozna sobie przyrządzić taki soczek właśnie wieczorem.
Polecam wyciskarkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zrzucbrzuch



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie zwykle naleśniory na kolacje Smile

Albo na słodko albo na słono Smile

Ostatnio robiłem kawowe naleśniki z dodatkami

SKŁADNIKI:
Mąka pełnoziarnista - 50 g
Banan - 130 g
1 jajko
Orzechy włoskie -18 g
Kakao naturalne 16% - 11 g
Oliwa z oliwek - 9 g
Mleko 2% - 0,25 szklanki 45 g
Cynamon - 1 g
Syrop daktylowy do dekoracji

Przygotowanie :

Mąkę, kakao, mleko oraz jaja wymieszaj ze sobą do uzyskania jednolitej masy i po kilku minutach wylej na patelnie z rozgrzaną oliwą z oliwek. Po obsamżeniu z obu stron mamy gotowego naleśnika Smile Możemy go zdjąć i dekorować bananami , orzechami cynamonem i syropem daktylowym. Szybko i mega smacznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group