Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chcę mieć dzidziusia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 65, 66, 67, 68  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anulka nie bralam zadnych lekow zadnych ziolek i badan tez nie robilam bo zdaniem lekarzy 8 miesiacy to wcale nie tak duzo Smile poprostu staralismy sie nie wychodzilo az wkoncu zaskoczylo i faktem jest to ze tez o tym myslalam caly czas ale chyba mniej. 3 miesiace to malutko jeszcze wrzuc na luzzz a zobaczysz ze bedzie ok, i wazne jest to zebys poprostu nie wyliczala dni plodnych nie plodnych bo nie zawsze sie to sprawdza tylko kochala sie z mezem co drugi dzien np Smile wtedy trafisz napewno na owulke Smile powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anulka_gr



Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KoffanaAgoosiu a czy mogę tak wprost zapytać ile masz lat?? Ja się boję, że zbyt długo czekałam z tą decyzją i dlatego teraz nic z tego nie wychodzi od razu... Pewnie przesadzam, ale niestety już tak mam.... Ehhhhhh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

my też się staramy z mężem o dzidzię już 4-ty m-c, ale jak na razie nic z tego nie wychodzi... lekarz zaproponował, że jeśli w tym m-cu się nie uda, to żeby mąż zrobił badanie i zapewne tak zrobimy, ale na razie kupiłam mu wit dla facetów i wstrzymujemy się z przytulaniem do kolejnych dni płodnych. Ale teraz chodzą mi po głowie pytania o których zapomniałam na wizycie... temp mierzę od roku i w każdym cyklu mam wzrost temp., kłucie w jajniku ostatniego dnia niskich temp. i śluz wskazujący na zmianę z dni płodnych na niepłodne... czy te wszystkie objawy mogą występować, jeśli miałabym np. niedrożne jajowody, albo gdyby komórka jajowa nie pękała?
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamii



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej kobietki ja nie mogłam zajsć 4-msc. . . dostałam awans mniej było mnie w domu i nie miałam czasu kochać sie z narzeczonym ..poprostu byłam zmęczona (wcześniej co drugi dzień)
myślałam że w tym miesącu nic sie nie stanie ..aż tu nagle brak miesiaczki i dzis raniutko dwie kreseczki Wink
najleprza rada to jej brak..
zobaczycie ze ciaża przyjdzie w naj mniej spodziewanym momęcie Wink
trzymam kciuki .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kamii gratuluję z całego serca Smile
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamii



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 7:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

juz nie ma czego gratulowac..poroniłam..już mam dosć .. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamii



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie jak liczy sie cykl po poronieniu??
miałam co 30 dni ..czyli co 30 dostawałam @ teraz poroniłam krwawienie wystąpiło 5 ..
czy cykl sie zwiększy o ten niecały tydzień??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie tak było. Poczekaj spokojnie na najbliższy okres, i od następnego cyklu licz. Będzie po prostu łatwiej...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 8:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie chciałam zapytac o testy owulacyjne.
Co myślicie o nich i o ich działaniu??
I czy same byście je używały??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cóż to wszystko zależy od danej kobiety. Ja stosowałam testy owulacyjne ale niestety zawsze wychodziły pozytywnie mimo stwierdzonego braku owulacji. Czyli odczyt był błędny. To spowodowane było zbyt dużym poziomem hormonu LH. Jednak znam bardzo dużo kobiet które z powodzeniem stosowały testy i zachodziły w ciąże. Jesli nie masz problemów z hormonami zawsze warto spróbować.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 65, 66, 67, 68  Następny
Strona 66 z 68

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group