Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chcę mieć dzidziusia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 66, 67, 68  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 10:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

my od nie dawna mam 20lat:) mam straszne zatwardzenie::(bozee niepotrafie sie zalatwic!!jak myslisz myslicie czy to moze byc oznaka ciazy???wiem moze sie ludze ale moze jednak to to:Smile
Powrót do góry
kruszynka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: nie z polski
PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe widze ze nikogo niema:Smile ale mam nadzieje ze mi odpiszesz:Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pytajaca



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm zatwradzenie...szczerze nie wydaje mi sie ze to moze byc jakas oznaka ciazy...jak sie nie myle to podczas ciazy wlasnie chce sie strasznie siusiac i to dosc czesto ale to chyba nie wystepuje tak odrazu...wiesz kazdy kobiecy organizm jest inny....jedna w ciazy ma juz po 2 tygodniach wymioty i jakies oznaki...natomiast druga albo ma podobne onaki ale po 2 miesiacach albo nie ma ich wogole....moja kuzynka kompletnie nie miala nic przez cala ciaze...chodzila tak i czula sie tak jakby wogole nie byla w ciazy....jedynie odstawila kawe bo mowila ze jej nie wchodzi. Wydaje mi sie ze nam...wkrecaja sie dziwne fazy....bardzo pragniemy dziecka...i kazda zmiana w organizmie jest przez nas odbierana jako moze wlasnie oznake ciazy lub ze cos zaczyna sie dziac....wydaje mi sie ze pozostaje nam tylko czekac za kazdym razem kiedy spodziewamy sie miesiaczki....trudne ale prawdziwe...."co ma wisiec nie utonie"
Ale ta mysl czasami ciezko powstrzymac ...tymbardziej jesli spodziewamy sie ze tym razem sie uda...a tu nic....ja nawet kocham sie w te niby 100% dni...i nic....mi sie wydaje ze w tym miesiacu znowu sie nie udalo...czuje to jakis dziwnie po sobie...a Tobie zycze powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 12:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.ja mam tez problem z zajsciem w ciąze.Chcielibysmy z moim partnerem bardzo miec dzidzie,ale nie wychodzi.problem jest taki ze mam nieregularny okres i nie wiem kiedy mam dni płodne.Mój ukochany jest za granica i to jest ten problem.Po ostatnim okresie który pojawił mi sie 30 lipca a skonczył 6 sierpnia poleciałam do niego na dwutygodniowy urlopik, tam dawalismy ostro czadu przez całe dwa tygodnie. dwa razy albo i trzy razy dziennie non stop z wytryskiem we mnie.teraz jestem w Polsce i nie wiem czy sie udało czy tez nie.odczuwam lekki ból lewego jajnika. jak myslicie mogło wkoncu dojsc do zaplodnienia ???jeszcze poczekam zanim zrobie test. A myslałam ze to jest tak łatwo zajsc w ciaze,jednak nie.a moze ze mna jest cos nie tak??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 12:22 pm    Temat postu: pragne zajsc w ciaze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heheh saa nie wiem ja tez mam bol w lewym jajniku:Smilea o zatwardzenie to chodzi o kupke moja znjoma tak miala ze nie moga sie zalatic:Smile::(hehe zycze wam i sobie:Smile powodzenia bozee czy sie nam teraz uda<mi,i wam>pozdrawiam
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a Emi z toba jest ok::)mam nadzieje:Smile przypomnialo mi sie co moj tata mi powiedzial zanim wyjechalam za granice za kobiety ktore chca dzieci niemoga ich miec lub maja problem ze zajsciem w ciaze a te ktore niechca zawsze<prawie>zawsze zachodza w ciaze::(cos w tym jest mam wielu znajomych co niechca dzieci a je maja::(smutne lecz prawdziwe::(hemmm kochane zycze wam abyscie byly mamami jak najszybciej:Smile
Powrót do góry
Pytajaca



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emi...wszystko moze sie okazac....wyjechalas a wiec zmienilas klimat...co daje duzy plus...zmiana klimatu dobrze robi bo czlowiek jest odprezony...nie ma stresu z praca czy innych problemow.....nie mowie zse jestes w ciazy ale nie mowie tez ze w niej nie jestes....to sie okaze wszystko na koniec...ja kiedys slyszalam ze codzienny sex ponoc oslabia plemniki...bonoc nie regeneruja sie tak szybko jesli wlasnie codziennie sie kocha...ale nie wiem ile w tym prawdy ile falszu...Mam nadzieje ze uda Ci sie tym razem...tak samo jak kruszynce....ja tak jak pisalam ze czuje ze tym razem tez sie nie udalo....chociaz codziennie sprawdzam temperature i jest albo 37...albo 37.2.....ale nie mozna tez tylko tym sie sugerowac....Dziewczynki powodzenia i glowa do gory...nadejdzie dzien...nasz dzien i tez zostaniemy mamuskami w takiem momencie w ktorym nie bedziemy sie tego spodziewac... Smile no a teraz bede tu mniej zagladac...bo jestem obecnie u mamy ktora dzisiaj wraca z urlopu...tak wiec musze spadac do siebie do domku i jak tylko bede mogla bede tu zagladac.
trzymajcie sie dziewczynki i glowa do gory Smile wielkie buzki:*:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehhe musisz zagladac:):)jak naj czesciej::)hehe masz racje uda nam::)pozdrawiam ::)kruszynka ja pisze tez jako gos wiecc to jestem ja:SmileSmile)
Powrót do góry
emi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki kobitki za odpowiedzi,to naprawde poprawia troszke humor. A co do tych osłabionych plemników od codziennego seksu to jest prawda???? hmm teraz bede sie na tym zastanawiała...... pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia w zasianiu fasolki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do tych plemnikow to ja tez o tym mysle!!!!ciekawe hmmm ale mysle ze nie!!!:Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 66, 67, 68  Następny
Strona 3 z 68

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group