Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chcę mieć dzidziusia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 64, 65, 66, 67, 68  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczerze.... to dziwny jest ten lekarz. to teraz Cię nie badał w ogóle? tylko USG robił?
powtórz betę. i zawsze możesz zapisać się albo umówić do innego lekarza i poprosić o badanie (że podejrzewasz ciążę) ale nie mów o diagnozie poprzedniego gina. może sam od siebie zrobi Ci USG i wszystko się wyjaśni Smile
tak czy tak trzymam kciuki za pomyślne dla Ciebie wiadomości Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
angee86



Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

badal mnie doslownie 5 dni wczesniej i stwierdzil, ze jestem w ciazy. kazal mi wczoraj przyjsc na to usg, cale badanie moze trwalo z minute po czym stwierdzil,ze zadnych oznak ciazy nie ma.no ale nic zrobie ponownie bete i faktycznie przejde sie do innego lekarza, nawet prywatnie jak trzeba bedzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosiaczek84



Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, Angee86 proponuje zrobić po około tygodniu od ostatniego usg kolejne (lepiej prywatnie bo dokładnie ci zrobi - mi robił dosyć długo) i już będziesz wszystko wiedzieć ja też tak miałam Smile A i ta beta też jest potrzebna, żeby wiedzieć czy dziecko rośnie daj znać co ci wyszło pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
angee86



Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki ;D bylam dzis na becie, wynik za dwa dni.Ciagle mam nadzieje,ze jednak cos tam sie kluje Smile Jesli chodzi o lekarza to w sobote ide prywatnie. Oby rozwial wszytkie watpliwosci. Czemu ludzie w realnym swiecie nie sa tak przychylni jak tutaj??:)zycie byloby o wiele prostrze...Bardzo wam dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczynki, przed minuta test wykazal ciaze... po 8 miesiacach staran Smile pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie nie poddawajcie sie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KoffanaAgoosia serdeczne gratulacje:)
Życze zdrowia Tobie i dziecku:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gratulacje. niech dzidzia sie zdrowo chowa Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anulka_gr



Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KoffanaAgoosiu a czy brałaś specjalnie jakieś leki, ziółka, badałaś się specjalnie pod kątem tego czy możesz mieć dzieci?? Ja z mężem staramy się już 3 miesiąc i nic.... Zastanawiam się czy się nie przebadać?? A może to jeszcze za wcześnie??
Jak było w Twoim przypadku??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anulka_gr 3 miesiące to nie powód żeby sie denerwowac. Ja staram się juz pół roku a lekarz powiedział że specjalne badania pod kątem płodności najlepiej wykonac po roku strań...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
claudia4you



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: cieszyn
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Im więcej się człowiek stara tym dalej jest od tego....
Moja terapeutka podziela moje zdenie. Trzeba się zapomniec i tyle. a wtedy sa duże szanse na dzidziusia. Moje koleżanki wszystkie maja z wpadek, albo tak poprostu mają. Zadna z nich się nie starała Smile
Wiem, że to trudne, bo sama się staram, tylko ta druga połowa nie bardzo. za to BARDZO jest ostrożny. Niestety za prędko sie nie spodziewam .....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 64, 65, 66, 67, 68  Następny
Strona 65 z 68

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group