Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chcę mieć dzidziusia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gwiazdka1



Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarz potwierdził obecność pęcherzyka ciążowego, 5 tydzień ciąży Very Happy udało się za pierwszym razem, jestem strasznie szczęsliwa.

Pozdrawiam wszystkich Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cudne wieści. Życzę zdrowia dla Ciebie i maleństwa. Aż sie cieplutko na sercu robi czytając takie wieści;)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jgódka



Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie!Staramy się z mżem już pół roku i nic...Mam nadzieję, że w końcu zajdę w ciąże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pół roku to stosunkowo krótko Smile Bądź dobrej myśli Smile Licz dni płodne, staraj się kochać w dniu owulacji, polecam zakup testów owulacyjnych.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia szulc



Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc tu natalia
my staramy sie z mezem od 4 miesiecy narazie bez rezultatow Sad bylam u ginekologa nie wiem co mam robic ostatnio bylam tydzien temu i powiedzial ze pęcherzyk jest za maly chyba bede musiala wyslac meza na badania chche z kims pogadac jak cos to piszcze 556643 snikers1986@poczta.onet.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68
Strona 68 z 68

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group