Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chcę mieć dzidziusia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 66, 67, 68  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 6:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anulka_gr mozesz zapytac o ile ejszcze tutaj zagladasz Smile mam 21 lat i juz mialam problem z zajsciem w ciaze no ale sie udalo Smile teraz jestem w 18 tyg i mam nadzieje ze wszytsko oki ide za tydz na usg pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gwiazdka1



Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam , ja też zaczelam staranka o fasolke Very Happy czy mogły mi ktoś powiedzieć w którym dniu okołoowulacyjnym najlepiej zacząć, przed czy po czy może w dniu owulacji?? Cool ja zaczełam 2-3 dni przed i myslę ze to jednak za wcześnie Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 2:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie najlepiej jest sie starac dzien przed i dniu owulacji:) wystarczy raz a dobrze sie potulic a nie 4x dziennie Razz bo wtedy nasienie jest słabsze i marne szanse na to ze plemniki dotra do komorki...
powodzenia Smile
mozesz rowniez kupic testy owulacyjne ktore pokaza Ci dokładnie kiedy nastapi owulka Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gwiazdka1



Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miejmy nadzieję, że poczekają sobie grzecznie w srodeczku i zaatakują Cool a nad testami trzeba pomysleć Very Happy

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z dobrym śluzem można zacząć około 3-5 dni przed do 3 dni po ale w odstępstwach co dwa dni aby plemniczki mogły sie zregenerować.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gwiazdka1



Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba w tym cyklu się nie powiodło, okres za 7 dni, ale juz pobolewa brzuszek Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj pobolewanie brzuszka to nic nie znaczy. Ja czułam ,że okres tuż tuz tak mnie bolało a jednak;)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gwiazdka1



Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cool mam jeszcze cicha nadzieję, czuje jak napina sie cala macica wewnatrz Sad ale to pewnie tylko zludzenia ciazowe, mdłości tez Laughing masakra, czego to kobieta sobie nie może wmowić Very Happy

Dziękuję za słowa otuchy..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poczekamy jeszcze troszke i sie wyjaśni. trzymam mocccno kciuki
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niespokojna1988



Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 9:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez myslalam ze to ciaza okres spoznial mi sie 5 dni a zawsze mialam regularne cykle i nastpena @ wystepowala 3 dni przed terminem a tu nagle takie przesuniecie i wiekszosc objawow wskazywala ciaze. Razem z narzeczonym zrobilismy test i wyszedl negatywnie ale bylam przekonana ze jednak moze sie pomylil po paru dniach mialam zrobic drugi ale niestety nie zdarzylam bo wystapil okres. Zazdroszcze wszystkim przyszlym mamusia i pozdrawiam wszystkie malutkie fasoleczki w brzuszkach :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 66, 67, 68  Następny
Strona 67 z 68

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group