Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chcę mieć dzidziusia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 66, 67, 68  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pytajaca



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 9:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe ja slyszalam ze najlepsza metoda jest "na pieska"...oczywiscie na zajscie w ciaze...i chyba tak zrobie bo normalnie szlak mnie trafi jak kobieta ktora pragnie dziecka nie moze zajsc w ciaze....a ta ktora nie chce rodzi jak maszyna i wywala albo cos...to jest nazwya "brak sprawiedliwosci" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 9:54 am    Temat postu: pragne zajsc w ciaze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heheh dziekuje:):* wam za odpisanie:) hmmm juz tak wlasnie jest chcemy dzieci nie mamy niechcemy i je mamy:) ale mam nadzieje ze zajde jesli nnie to bede musiala isc do lekarza z noim partnerem:) wielkie dla was:):*:*:
Powrót do góry
Pytajaca



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wlasnie...ja juz pol roku i nic...ale moze problem tkwi w naszej glowie....kladziemy sie do lozka juz z jedna mysla...ze moze tym razem sie uda i na koniec miesiaca sie okaze ze jestesmy w ciazy.Moja znajoma doradzila mi zeby sie wyluzowac,przestac o tym myslec i napewno nie klasc sie z ta mysla do lozka ze pragniemy dziecka...ale czy to sie uda?nie myslec skoro sie pragnie... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 2:10 pm    Temat postu: pragne zajsc w ciaze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

racje tez mi tak radzili ale jakos ja nie potrafie:( ehhh zobaczymy czy dostane okres!!ehh mam nadzieje ze nie i bede mogla dac zycie malemu bezbronnemu dziecku!!,ale to sie zobaczy a najgorsze jest zawsze te rozczarowanie jak sie okazuje ze jednak nie jestm w ciazy i to boli\SadSad: ale jest nas duzo i nie jestem sama ktora nie potrafi zajsc w ciaze:)
Powrót do góry
Pytajaca



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz racje to boli...ja jak juz mysle ze moze sie udalo i robie naprzyklad test i wynik wychodzi negatywny siadam i placze...zastanawiam sie wtedy dlaczego znowu nie wyszlo...przeciez to byly dni plodne,kochalismy sie do konca bez zabezpieczenia a mimo to nie udalo sie. Teraz tez czekam,co prawda kochalismy sie dzien po jajeczkowaniu i po 2 dniach zaczely bolec mnie tak lekko piersi...ale czy to jest to czy cos innego dowiem sie za tydzien w dzien spodziewanej miesiaczki.mam nadzieje ze jej nie dostane i ze bede miec piekny prezent od Boga akurat na urodziny-bobaska Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 11:01 am    Temat postu: pragne zajsc w ciaze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heheh ja tez teraz czekam i mam nadzieje ze okresu nie bedzie:) a jesli bedzie to nic innego jak bedziemy sie kochac codziennie.ehhh szkoda slow na to wszystko::(mam dostac 30wiec zobacze:)trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieje ze ci sie uda:)Smile
Powrót do góry
Pytajaca



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

30?? Heh zupelnie jak ja ...znaczy ja powinnam 30 badz 31....taaa codziennie we wszystkie dni plodne...najlepiej to wogole nie wychodzic w takie dni z wyrka....hehe tylko czy tak sie da?? Smile Trzeba bedzie brac urlop na takie dni...tlumaczac sie..."przepraszam ide robic dziecko...mam tylko 6 mozliwych dni w miesiacu" Smile
Tez zycze powodzenia w tym miesiacu....jakby co to odrazu napisze...obym mogla napisac....Bobasek w drodze Smile Buzka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 2:49 pm    Temat postu: pragne zajsc w ciaze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam Patrycje i nie tylko hehe sama nie wiem co mam myslec mam bole jajnikow czasem i zatwardzenie ale to moze byc przed okresem ale mam nadzieje ze go nie bede miala:) patrycjo chcialm sie zapytac od jak dawna sie starcie o dziecko??moze napislas w czesniej ale zapomnialam:Smilei ile masz lat jesli moge wiedziec:Smile
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wybacz pomylislam sie nie patrycja tylko Pytajaca:Smile
Powrót do góry
Pytajaca



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe Smile No my staramy sie od pol roku...nawet w w ten 100% dzien sie kochalismy do konca i nic...cos ciezko jest....a mam dopiero 21 lat...i sadze ze to odpowiedni wiek by juz starac sie o dziecko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 66, 67, 68  Następny
Strona 2 z 68

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group