Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chcę mieć dzidziusia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 66, 67, 68  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pytajaca



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam dziewczynki Smile Jesli chodzi o plemniki i ich regeneracje to ja tak slyszalam...moze cos w tym jest...wiec pewnosci nie mam Smile Powiem wam ze napewno nam sie uda...ja codziennie sprawdzam sobie piersi i troszke mnie bola ale nie tak mocno i napewno nie sa twarde...a na okres zawsze mialam twarde...zobaczymy...do 31 mam czas Smile
Kruszynka w tym tygodniu moze mi sie uda zagladnac...ale najwczesniej to tak na weekendy jak bede odwiedzac mame.
Trzymajcie sie Smile Buzka:*:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam hehe ja juz czekam czy dostane okres mam nadzieje ze nie nie czuje sie jakgbym mila miec okres::)moze to juz to::)pozdrawiam
Powrót do góry
kredka



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

haj ja tez sie staram juz 12 raz i dalej nic mam 22dc i w czwartek mam @ dostac i cos czuje ze dostane juz nie wiem co sie dzieje tak czekam na fasolke.Zycze Wam powodzienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam ja niestety dostalam oktes w nocy::(wiedzialam ze mi sie nie uda::(ale zaczne znowu jak sie skonczy::)wam zycze powodzenia
Powrót do góry
Pytajaca



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie dostalam i mam nadzieje ze nie dostane...piersi u mnie bez zmian...malutkie skurcze jajnikow...praktycznie nie wyczuwalne i praktycznie ich nie ma.....sluz mam taki...maly i to sa takie pojedyncze grudki zoltawe...ale co to zonacza nie wiem i sie dowiem...termin okresu od jutra do 31 Smile Wiec zobacymy co to bedzie-buzka:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trzymam kciuki:)mam nadzieje ze Ci sie uda:)a ja niedc ze wszesnie mam to bole takie ze myslalm ze umre:)daj znac jak cos:)pozdrawiam
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 7:14 pm    Temat postu: pragne zajsc w ciaze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zastanawiam sie nad juedna zecza czy jest mozliwa!!czy moglo zajsc do zaplodnienia,lecz okres sie pojawil.chodzi mi oto ze dostalam okres lecz nie czulam sie nigdzy tak zle mam nad ranem nudnosci i miewam je popoludniu kreci mi sie w glowie jestem slaba.wiem ze moze mi kros napisze ze to przez miesiaczke ale odkada pamietam nigdy tak nie mialam nigdy nie bylo mi niedobze i nie krecilo mi sie w glowie!!!i zastanawaim sie ze moze jednak doszlo do zaplodnienia<bo staram sie o dziecko>i dlatego tak sie czuje a od przyszlego miesiaca okresu juz nie bedzie.z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrwaiam
Powrót do góry
emi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 7:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam kobitki ktore pragna miec dzidziusia:).Jest taka sprawa ze jak pisałam wczesniej bola mnie jajniki a zwłaszcza lewy.Wczoraj wieczorem nie mogłam sie doczekac i zrobiłam test.Tylko ze wypiłam sobie z przyszła bratowa piwko,wiem ze powinnam zrobic test rano ale nie wytrzymałam.Po zrobieniu testu wyszedł wynik taki ze jedna była kreska bardzo widoczna a druga była blada mało widoczna ale była.Zastanawiam sie czy to ze siusiałam na test wieczorem ma wpływ na to czy kreseczka jest blada czy ciemna???Kreseczka jest ciemna wtedy kiedy jest duzo Beta HCG w moczu?? bo jak wiadomo po piwku to sie sika czesto wiec moze było mało tego HCG w moczu?? co sadzicie?? W sumie zanim zrobie kolejny test poczekam jeszcze pare dni,bo nie wiem kiedy mam dostac okres bo mam nieregularny.i mam nadzieje ze wyjdzie pozytywny.
ja tak bardzo chce miec dzidzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to do kolezanki która napisała wyzej odemnie.powiem ci ze po zapłodnieniu okres sie pojawia, i to bardzo czesto.Moja kokezanka zaszła w ciaze w pazdzierniku zeszłego roku a dowiedziała sie ze jest w ciazy dopiero koncem grudnia.bo miała normalnie okresik.zdaza sie to czesto.Jak skonczy ci sie okresik to zrób test.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 7:52 pm    Temat postu: pragne zajsc w ciaze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje Emi heh to jeszcze raz ja kruszynka:)) heheh chciala bym zeby to bylo to:)ale zobaczymy,nastawiam sie ze to popprostu okres chodz nigdy tak nie mialam,bo znowu niechce sie rozczarowac i niestety plakkac::(ehhh czasem mysle ze moze chec jest za wielka i bog nie pozwoli mi miec dziecka chodz umnie w rodzinie tylko ciocia mamy siostra miala problem ze zajsciem w ciaze!!myslisz ze to moze byc jakos genetycznie przekazane????i moze wlasnie ja tez bede miala jakis problem!!!sama nie wiem szukam w sobie winny.lecz moze jest ok zemna :)hehe dzis 3 dzien okresu jeszcze 3 dni i zrobie tes:)a co do Ciebie Emi to ja sie hehe nie znam ale mysle ze ta kreseczka to nie pzez piwko:))mam nadzieje i bede trzymac za ciebie kciuki
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 66, 67, 68  Następny
Strona 4 z 68

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group