Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CHCĘ BYĆ MAMĄ-fasolkowe trudności 9

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pychotka28



Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubuskie
PostWysłany: Sob Paź 08, 2011 8:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lizoletko u mnie sie wszystko pokomplikowalo Sad
Profesor napisal. W przyszlym tygodniu prawdopodobnie jade do Poznania na wizyte. Tam dostane skieowanie i umowie sie na laparoskopie Sad
Strasznie ciepie przez ten tobiel, ktoy mial sie wchlonac w czasie miesiaczki, a nie stalo sie tak. Na dodatek uosl i zaslania mi caly jajnik Sad
Strasznie mnni boli juz od tygodnia. Mam wrazenie jakby mialo mnie rozsadzic Sad
Biednemu zawsze wiatr w oczy Sad
Chyba nigdy nie dczekam sie fasolki Sad Sad Sad Sad Sad
Lizoletko masz gg?
Napisz na pw jak masz.
_________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może nawet najlepsza ze wszystkich, a to co dobre nie umiera nigdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Paź 08, 2011 10:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o kurka wodna!
widzisz!!!!
i TY jestes mamusia!!!!
ale sie ciesze!!!
gratulacjeeeee
dbaj o siebie i nie łykaj juz zadnych apapow..
kiedy masz wizyte u gin?
ktory to tc? pewnie cos kolo 5 ? Smile
zyczymy spokojnych 40 tyg Smile

Dodano po 23 sekundach:

pychotko teraz czas na WAs, kornika i nadzieje! Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Sob Paź 08, 2011 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pychotko, mam gg, przeslę Ci na priv.

Wind_of_hope robiłam test około 15 - 16 dnia po owulacji, więc to raczej liczenie dni niż tygodni ciąży Smile
Do gin idę dziś, bo nie mam już duphastonu, a chyba powinnam brać i powinnam mieć na nowo ustawioną dawkę euthuroxu ( to na tarczycę ). Gin mi kiedyś powiedziała, że jak tylko zajdę w ciążę mam się pojawić, żeby zrobić badania i ustalić nową dawkę. Idę więc dziś, nie chcę z tym zwlekać. Na a na usg to za jakiś czas dopiero, pewnie za jakieś 3 - 4 tygodnie Smile
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Paź 08, 2011 10:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

super!
niech fasolka zdrowo rosnie.
teraz zapewne jest sam pecherzyk ktory sie zagniezdza Smile
powodzenia!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Sob Paź 08, 2011 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłam dziś u gina mimo wszystko i okazało się, że dobrze zrobiłam.
Dostałam zwolnienie na razie do 25 października. Gin powiedziała, że ciąże po clo są zazwyczaj zagrożone, a ze względu na to, że z takim trudem udało nam się uzyskać tą ciążę, to lepiej dmuchać na zimne. Mam na razie leżeć w domu i jedyne co mogę robić to toaleta i herbata Sad
No, ale przynajmniej wiem, że robimy wszystko, żeby zatrzymać dzidzię Smile
Dostałam też skierowanie na różne badania i usg i receptę na dupka i no spę.
No i tyle Smile
Teraz czekamy i liczymy, że dzidzia zechce zostać z nami Smile
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Sob Paź 08, 2011 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pychotko, kurcze no... Sad
nie sądziłam że ta wstrętna torbiel będzie tak uparta Sad
mam nadzieję, że laparo pomoże Ci i już niedługo jak Lizelotka pochwalisz nam się cudnymi dwoma kreseczkami :*
pomyśl o tym troszkę inaczej: wyczyszczą Ci jajniki z zaległych pęcherzyków, więc zaraz po laparo będziesz startowała z "czystą kartą" mając najbliższe ze 3 miechy na naturalsik Very Happy będzie dobrze :*

rozmawiałam z koleżanką, która miała laparo w podobnej do Ciebie sytuacji - jej mąż mówił, że nie spodziewał sie, że to tak szybciutko potrwa, a ona po 10 czy 15 minutach już była spowrotem na sali Smile
to było w tamtym roku na wiosnę - dziś mają synka Smile

Lizelotko, jedna z moich koleżanek ma zupełnie niezagrożoną ciążę po clo właśnie Smile tzn prawie "miała" bo w tym m-cu przywita już córę po tej stronie brzuszka Very Happy więc to nie jest reguła i nie powinnaś się tym zamartwiać :*
choć oczywiście lepiej dmuchać na zimne, więc leż grzecznie wg zalecenia lekarki Very Happy
leż i pachnij Mr. Green Twisted Evil Very Happy

Wind popatrz jak szybciutko zleciało - niedawno pochwaliłaś się II a dziś już widziałaś serduszko Very Happy gratki i spokojnych kolejnych m-cy :*
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Paź 09, 2011 9:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pierwsze słyszę,że ciąże po Clo są zagrożone...wiele moich koleżanek brała i ciąże były normalne, pracowały i nie było nawet mowy o jakiś problemach. mój lekarz dał mi zwolnienie odrazu ale nie ze względu na ryzyko ale własnie dlatego,że tak długo czekaliśmy .
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Nie Paź 09, 2011 10:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosiu, ja nie wiem, nie znam się, ale gin nie powiedziała, że takie ciąże są zagrożone, tylko że częściej bywają zagrożone i że lepiej dmuchać na zimne. No wiesz, chyba chodzi o to, że lepiej na wyrost zadziałać, niż stracić tak trudno uzyskaną ciążę.
No w każdym razie w tej kwestii wolę jej posłuchać Smile

Dodano po 9 minutach:

Kornik,
Kornik napisał:
leż i pachnij

to mi się nawet podoba Laughing
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Paź 09, 2011 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny czy na pobranie krwi musze byc na czczo?
nie ma innej opcji?
strasznie z rana chce mi sie jesc i im dluzej zwlekam tym gorzej sie czuje.
mdli mnie i kreci sie w głowie.
czy mozna chociaz wypic herbate , zjesc ciastko?
cokolwiek Sad
nie wiem jak ja dojade do laba o pustym żoładku.. Sad
pomozcie Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Nie Paź 09, 2011 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind, to zależy jakie badania, ale do większości trzeba być na czczo. Lekarz Ci nie powiedział czy masz być na czczo czy nie?
W każdym razie jeżeli masz być na czczo, to nie możesz nic jeść, ale herbatę możesz wypić, tylko lepiej bez cukru. A najlepiej to wodę. W ogóle dobrze jest wypić rano dużo płynów ( najlepiej wody ) bo inaczej krew będzie gęsta, będzie się ciężko pobierało i może Cię boleć. Ja tak kiedyś miałam.

Dodano po 6 godzinach 34 minutach:

Dziewczyny a jak się określa wiek ciąży?? No założyłam sobie kartę ciąży na 28 dni ( nie mogłam się powstrzymać Smile) i tam musiałam wpisać termin ostatniej miesiączki, mój termin to 4 września. No i na tej podstawie wyliczyło mi, że to mój niby 5 tc Shocked Przecież to nie możliwe!!
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 6 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group