Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CHCĘ BYĆ MAMĄ-fasolkowe trudności 9

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
megi25



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak wcześniej sie go robi to znaczy że zawsze źle wyjdzie czy zawse newgatywnie wyjdzie?

Dodano po 51 minutach:

tosiu co mi radzisz kupić odrazu test czy poczekać kilka dni?
zależy mi na twojej radzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Sie 22, 2013 7:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NAjlepiej zrobic w dniu lub po dniu spodziewanej miesiączki. Wczezśniej nawet dzień dwa moze wyjsć fałszywie naegatywny. Ja zawsze robiłam 2 dni po spodziewanym okresie. Jesli jesteś już po to zrób test z porannego moczu
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
megi25



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 22, 2013 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mama radziła mi zrobić za miesiąc bo ja mam nieregularny okres co o tym sadzisz to co już jest za puźno?

Dodano po 47 minutach:

czyli w trakcie cyklu sie nie robi testu bo wychodzi fałszywie negatywnie?tak to mam rozumieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Sie 22, 2013 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za miesiąc????????No co Ty?
Cykl rozpoczyna miesiączka Czyli pierwszy dzień cyklu to pierwszy dzień miesiączki. w połowie cyklu zazwyczaj dochodzi do owulacji. Po owulacji około 12-14 dni nastepuje miesiączka czyli kolejny cykl. Miesiaczka oznacza brak ciazy .
Jeśli okres sie spóźnia . A miej więcej wiesz kiedy masz go dostać to robisz test.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
megi25



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 22, 2013 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosiu bolą mnie piersi a rano jest mi nie dobrze myśle że z antybiotyków może mi być nie dobrze ale jak bolą piersi to oznaka ciąży?bo mam teraz śluz zółty a jeśli miałabym teraz na dniach dostać okres to wkładka powinna być sucha jak do niedzieli nie dostane okresu to zrobie test cieszyłabym się jak by wyszedł pozytywnie.a mam pytanie czy w czasie cyklu nie powinno sie robić testu bo zawsze wyjdzie negatywnie czy żle zrozumiałam twoją wiadomość.bo raz mi sie zdażyło że nawet miesiąc nie miałam okesu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Sie 23, 2013 2:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ból piersi nie jest oznaką ciaży. Mogą boleć również przy owulacji czy przed okresem.Wkładka przed okresem wcale nie musi byc sucha.
Test robisz w dniu lub po dniu spodziewanej miesiączki. Nigdy w ciagu cyklu bo niby po co skoro zapłodnienie nastepuję w owulacje czyli około połowy cyklu . Zanim hormon ciazowy zostanie wychwytany przez test musi minąc około 12-14 dni od owulacji...to tak umownie.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
megi25



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 24, 2013 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosiu czy natyboityk i katar może spowodować opużnienie okresu?
bo chcałam zrobić test ale strasznie mnie rankiem bolały piersi czy jest możliwe że przez chorobe mi sie spuźnia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Sie 24, 2013 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

antybiotyki moga opóźnic miesiączke. Na twoim miejscu dawno zrobiłabym test bo jesli jestes w ciaży a bierzesz antybiotyk mozesz tylko zaszkodzić
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
megi25



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 24, 2013 5:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosiu teraz jak okresu nie mam to mam nadzieje że jestem w ciąży a jak zrobie test i wyjdzie negatywny to nadzieja prysknie wiem że to głupio brzmi ale sama pisałaś że nie mogłaś zajść w ciąże to chyba wiesz o co mi chodzi:(
Crying or Very sad

Dodano po 3 godzinach 6 minutach:

czy przez zapalenie oskrzeli może mi sie spuźnić okres mam cykl co 41 dni teraz spuźnia mi się już 5 dzień antybiotyk zjadłam w czwartek ostatni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Sie 24, 2013 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale czy ty nie rozumiesz ze wszystko może opóźnić okres...tym bardziej choroba i antybiotyki. Jeśli okres się spóźnia to robi się test to po pierwsze. Po drugie jeśli bralas antybiotyk to tym bardziej test trzeba zrobić bo leku maja zgubne działanie na ciążę. Pomysł trochę o tym a nie szukaj powodów opóźnienia.najpierw test a jak będzie negatywny to pomysli się o czymś innym.swoja droga czy ty się badalas?? Monitoring itd
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 20 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group