Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CHCĘ BYĆ MAMĄ-fasolkowe trudności 9

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nadzieja83 napisał:
Kornik hahaha ja juz się przyzwyczaiłam, ze moje wypowiedzi mylą z Twoimi
bo my takie podobne jesteśmy... Cool Cool

no tak co do życzeń, macie rację, ciężko z kamienną miną wysłuchwać serdecznych życzeń, żebyśmy się szybko doczekali, postarali o rodzeństwo, zaczęli myśleć o dzieciach...
ale równie ciężko jest widzieć i słyszeć wszędzie naokoło pochwałę rodzicielstwa, matczynej miłości i poświęcenia ojcowskiego... a jeszcze gorzej być niejako "zmuszanym" do ciągłego zachwytu nad nowonarodzonym dzieciątkiem...

rozumiem, ze jak chcę, to zaglądam do Ciebie Lizelotko i cieszę się Twoim "stanem", cieszę się, ze maleństwo rośnie i raczy Cię kopniaczkami - to naprawdę daje nadzieję nam, które zostałyśmy w tym dziale.
ale co innego, kiedy proszę Boga o DAR, a on daje mi kolejne trudne Święta BN.
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pychotka28 napisał:
wbili sie do pepka tylko, wpuscili gaz i wtedy cos sie dziac zaczelo i sie wycofali


A poinformowali Cię konkretnie, CO SIĘ ZACZĘŁO dziać? Dlaczego nie wykonali tego, co mieli wykonać?
A co do otwierania brzucha - nic a nic się nie bój. Mój też był otwierany podczas CC, a 2,5 miesiąca później biegałam już na siłownię (oczywiście bez szaleństw, ale byłam już sprawną mamą) Wink Najważniejsze, żeby leczenie doktorka przyniosło rezultaty!

nadzieja, eee tam - zaraz BABCIE, raczej szybciej się z Korniczkiem doczekacie.
Jak Kornik napisała o tym mijającym czasie, że nie wiadomo, ile jeszcze, to mi się wszystko przypomniało, co czułam, zanim zaszłam w ciążę... Podziwiam Was, naprawdę ze szczerego serduszka podziwiam. Silne z Was babeczki...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kornik apropos twojej szczęśliwej cyfry/liczby Wink mówiąc szczerze nie pamietam abyś wspominała cos o 14... Twisted Evil ale co powiesz na to???
upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu Smile
zdjęcie pozytywnego teściora wkleisz w 9 dziale na 14 stronie Wink ???

Łobuz no własnie to w tym wszystkim jest najtrudniejsze... ta cała nieświadomość i lęk ile jeszcze będzie trzeba czekać i czy w ogóle kiedykolwiek się doczeka... Rolling Eyes
mi juz naprawe opadaja ręce i sił na to wszystko mam coraz mniej Sad
nie jestem w stanie spotykac się z małymi dziećmi Sad a jak już się z nimi spotkam to wnerwiają mnie na maksa!!! zaczynam się zastanawiać czy ja aby napewno chce być matką... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes a może po prostu to reakcja obronna mojego organizmu... że skoro chcę a nie moge i jestem bezsilna to nie rozczulam się nad maluchami i nie mówię "tfiu tfiu tfiu jaki Ty jestes śliczny, jaki kochany, zdolny i wspaniały" bo bym była już wrakiem człowieka...

Dodano po 4 minutach:

aaaa Łobuz już dawno Cie miałam o to prosić. Czy zechiałabys wysłąc mi swój ciążowy wykresik na pw Smile bardzo jestem ciekawa jak to u Ciebie wyglądało Smile
_________________
Pozwól mi Boże nie tęsknic do tego, co być nie może...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 8:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nadzieja83 napisał:
zdjęcie pozytywnego teściora wkleisz w 9 dziale na 14 stronie

a wiesz, że mi się dzisiaj śnił mój własny osobisty prywatny piękny dwukreseczkowy mocno czerwoniutki test ciążowy? Twisted Evil
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nadzieja83 napisał:
zaczynam się zastanawiać czy ja aby napewno chce być matką

Nadziejko, chcesz Smile ale to wcale nie znaczy, że masz się rozczulać nad innymi dziećmi. Mam sąsiadkę, która nigdy się nie rozczulała, a teraz jak sama ma dwójkę, to nadal się nie rozczula... Wink


Kornik napisał:
a wiesz, że mi się dzisiaj śnił mój własny osobisty prywatny piękny dwukreseczkowy mocno czerwoniutki test ciążowy

Pamiętacie jak mi sie śniło, że zrobiłam test a tam 7 kresek? Laughing Jakoś niedługo potem się udało, Kornik, może i u Ciebie tak będzie Razz
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lizelotko kochana gdyby tylko o rozczulanie się chodziło byłabym spokojna... ale ja mam tak, że jak w poblizu mnie jest jakich wrzeszczacy, biegający bachor ja mam ochote uciec jak najdalej bo inaczej po prostu wydarłabym sie na tego Bogu Ducha winnego dzieciaka... poza tym wnerwia mnie jak dziecko absorbuje cale otoczenie przez 100% czasu jaki się w nim znajduje... no po prostu nie trawię dzieci Sad jak sobie myśle, że pierwszy dzień świąt będę spedzała w towarzystwie takiego bachorka ( a niestety będe ) to odechciewa mi się wszystkiego Sad
ja teraz dzieci nie mam i nie mam ochoty aby cały dzień wysłuchiwać wrzasków, rozsypywania klocków wszedzie gdzie się da itp... to jest cholernie egoistyczne ale kurcze.... póki nie mam dzieci chcę mieć swiety anielski spokój i korzystać z niego na maksa... Sad Rolling Eyes

achhh cięko mi dokładnie opisac co mam na myśli...

Korniczku wspaniały sen Smile 14 strona niebawem Smile jeśli będzie poślizg na 15 lub 16 - bo może się okazać że do terminu Twojej @ się tu troche rozpiszemy wybacze Ci to Twisted Evil

Pychotko kurcze zniknęłas znowu Sad mam nadzieje, że nie uraziłam Cie swoimi pytaniami... ??? bo j tylko z czystej ciekawości... chciałąm poznac logikę profesora... byłam ciekawa czy wyjasniał CI dlaczego tak a nie inaczej itp itd...

Dodano po 40 minutach:

aaaa i wiecie co ??? jade na sylwka w góry Smile jestem happy Smile
_________________
Pozwól mi Boże nie tęsknic do tego, co być nie może...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nadzieja83 napisał:
14 strona niebawem jeśli będzie poślizg na 15 lub 16 - bo może się okazać że do terminu Twojej @ się tu troche rozpiszemy wybacze Ci to

łechecheche Laughing kochana, ja jestem tylko ze 2 dni w tyle za Tobą, myślisz, że moja lutealna wytrwa do 14 dni?? Wink jesli tak właśnie myślisz, to śpieszę Ci donieśść, że jesteś w wielkim błędzie Wink (całe szczęście, bo by mi @ wypadła akurat w wigilie, a to byłoby przykre jednak)

Nadzieja, ja też tak mam że mnie wkurzają dzieci - te które są takie absorbujące grrrr Rolling Eyes
uwielbiam za to maluchy, ktore jeszcze nie mówią Wink (choć dobrze, że ich teraz nie mam w pobliżu, bo też mogłoby być różnie...)
natomiast jeślibym znalazła się w towarzystwie osoby, której pies absorbuje 100% czasu wspólnie spędzonego (jak np. mój), to by mi to nie przeszkadzało - ot, taka moja przewrotność. Embarassed


lizelotka napisał:
Pamiętacie jak mi sie śniło, że zrobiłam test a tam 7 kresek? Jakoś niedługo potem się udało, Kornik, może i u Ciebie tak będzie

uuu... no to na moim było chyba ze 4 kreski, a braciak (któremu jako jedynemu powiedziałam o pozytywie Shocked ) nosił go jak zegarek - i te kreski się jak wskazówki przesuwały Mr. Green
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Pią Gru 16, 2011 1:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kornik napisał:
kochana, ja jestem tylko ze 2 dni w tyle za Tobą, myślisz, że moja lutealna wytrwa do 14 dni?? jesli tak właśnie myślisz, to śpieszę Ci donieśść, że jesteś w wielkim błędzie


ale, że przepraszam a to niby czemu lutealna nie miałaby dotrwać do 14 dnia??? Shocked przecież czy ciąża jest czy nie to przecież cykl to cykl niestety... Rolling Eyes poza tym słonko jak zdązyłam sobie sprawdzic między nami jest 5 dni a nie dwa różnicy Twisted Evil

Mnie też małe bobasy nie wnerwiaja tylko dzieci od powiedzmy drugiego roku życia Wink
a co do psiaków - jakbym o sobie czytała Smile

haha no to bardzo oryginalny ten zegarek braciakowi sprawiłas Wink Mr. Green
_________________
Pozwól mi Boże nie tęsknic do tego, co być nie może...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Pią Gru 16, 2011 9:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nadzieja83 napisał:
niby czemu lutealna nie miałaby dotrwać do 14 dnia???

bo moja normalnie trwa 12-13 dni, tylko w wyjątkowych cyklach dobija 14 dni, ale mam nadzieję, że ten wyjątkowy nie będzie, bo mi @ w wigilię przyjdzie Sad

nadzieja83 napisał:
poza tym słonko jak zdązyłam sobie sprawdzic między nami jest 5 dni a nie dwa różnicy

no to ja już nic nie rozumiem ... 10dfl minus 7dfl wychodzi Ci 5? Mr. Green
fakt - dwa też nie wychodzi, ale byłam bliżej Razz Cool

Dodano po 3 minutach:

jak tam dziewczynki przygotowania do Świąt, prezenty pokupione już?
robiłyście pierniczki? (bo ja nigdy... a to chyba jakaś "tradycja", nie?) Rolling Eyes
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Pią Gru 16, 2011 7:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze faktycznie róznica to 3 dni... Idea nie wiem skąd mi się wzięło 5 ale nie wiem tez skąd wzielo Ci się 2 Twisted Evil

no to w takim razie zycze CI żeby @ Cie nie nawiedziła wcale no ale jesli już musi to nich przyjdzie w 12 dfl...

ja pierniczki robiłam rok i dwa lata temu (choć nie słyszałam aby miała być to tradycja Wink - mi poprostu sprawiało to mega frajdę Smile nakupowałam kolorowe cukrowe pisaki i razem z mkiem robilismy swiateczne mierniki Smile ) a w tym roku kurcze jakoś w tyle jestem ze swietami Sad do tej pory mialam juz wszystkie prezenty pokupowane a jesli nie to przynajmniej wymyslone... a teraz??? totalna pustka Sad i wcale mi się jakoś nie chce... tych świat Sad
_________________
Pozwól mi Boże nie tęsknic do tego, co być nie może...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 13 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group