Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CHCĘ BYĆ MAMĄ-fasolkowe trudności 9

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co tu się dzieje, ale ostatnio, już chyba ze 3 dni nie mogę dostać się na forum, po prostu się nie otwiera... Evil or Very Mad
Czy tylko ja mam ten problem, bo nie wiem gdzie szukać przyczyny...
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lizelotko nie wiem, ja normalnie właze po pare razy.
moze akurat wchodzisz jak cos jest na serwerach..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 1:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lizelotko ale co masz na mysli, że nie możesz wejśc na forum??? nie możesz napisac? czy nie widzisz co my w między czasie naskrobałyśmy?

u mnie wredne @łpisko idzie wielkimi krokami Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Pozwól mi Boże nie tęsknic do tego, co być nie może...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 12:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nadzieja83 napisał:
Lizelotko ale co masz na mysli, że nie możesz wejśc na forum??? nie możesz napisac? czy nie widzisz co my w między czasie naskrobałyśmy?

Po prostu jak wchodziłam na stronę biomedical, a potem klikałam na forum, to mi się pojawiała biała strona i tylko pasek na górze strony był widoczny Evil or Very Mad
Ale od wczoraj już jest normalnie. Może Wind ma rację, że wchodziłam w jakichś kiepskich momentach...

Nadziejko, widziałam, że @ już przyszła, bardzo, bardzo mi przykro Sad
Ale teraz kochana, zrób sobie parę dni wolnego od stresu, bo za te parę dni, znów będziesz z napięciem wpatrywać się w termometr, warto nabrać sił, zwłaszcz, że Święta idą Smile
Może po Świętach, dostaniesz swoją wymarzoną, noworoczną niespodziankę? Smile

Dziewczynki, jakoś nie mogę się z Wami tutaj rozstać i wpadam właściwie codziennie Rolling Eyes
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odpowiadając na poroblemy bio tylko tak szybciutko (bo potem odpowiem na resztę) - ja taki problem mam od bardzo dawna juz ale na to jest bardzo proste rozwiązanie Cool wystraczy kliknąc "odswiersz" i przy ponownym wczytywaniu strony juz pokazuje forum Smile
_________________
Pozwól mi Boże nie tęsknic do tego, co być nie może...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nadzieja83 napisał:
wystraczy kliknąc "odswiersz" i przy ponownym wczytywaniu strony juz pokazuje forum

właśnie chodzi o to, że u mnie to nie działało Confused
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja stawiam na problemy z serwerem.
wiem o czym piszesz.
ja tak mam i nie moge zmienic profilu Razz
cały czas mam biała strone wiec to olałam.
wieczorami jest ok.
jak widac - teraz tez Wink
zalezy od tego czy cos grzebią czy nie Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nadziejko, jestem teraz u mojej mamy i nie mam przy sobie ciążowego wykresu. Po świętach napisz do mnie pw z przypomnieniem, jak tylko go jeszcze mam, to Ci wyślę.

A co do reakcji na dzieciaki - miałam to samo przed ciążą!! Nie martw się wiec, że jesteś zołza. Na mnie też dzieci działały rozdrażniająco i wkurzało mnie to rozczulanie się nad nimi - a tiu tiu tiu, a hau hau hau - masakra...

To się zmieni. Wink

WPADAM, ZEBY ZYCZYC ZDROWYCH, RODZINNYCH I BIAŁYCH SWIAT I SPELNIENIA MARZEN W NOWYM ROKU 2012. ZWŁASZCZA TEGO NAJWAZNIEJSZEGO MARZENIA...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Sro Gru 28, 2011 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łobuz, dobrze, że jest nadzieja i że na "a tiu tiu a hau hau" też przyjdzie pora Wink
buziaczki poświateczne zostawiam :*
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pychotka28



Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubuskie
PostWysłany: Sob Gru 31, 2011 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczynki wszystkiego najlepszego w NOWYM ROKU Smile
Przede wszystkim SPEŁNIENIA MARZEŃ !!!
_________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może nawet najlepsza ze wszystkich, a to co dobre nie umiera nigdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 14 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group