Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CHCĘ BYĆ MAMĄ-fasolkowe trudności 7

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wiesz ja nie zwracam uwagi na to czy jest moda czy nie;). Zuzanek jak mrówek Wink a i tak daliśmy tak na imię Wink. A co tam ....
Pamiętam jak moje imię doprowadzało mnie do szału. Hania ....oj kiedyś byłam jedyna w szkole, na studiach szok i nawet sie wstydziłam. Ale po pewnym czasie spodobało mi sie to,że byłam jedna jedyna . Teraz Hanuś jest na pęczki Wink)) Jak to się czasy zmieniają
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hania to sliczne imie a ja za to nienawidzę swojego.. nigdy nie było i raczej nie będzie modne...

a moja córeczka jesli sie trafi to będzie Lilka a synuś Szymek Smile
_________________
Pozwól mi Boże nie tęsknic do tego, co być nie może...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pychotka28



Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubuskie
PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja od 3 lat marze o Majeczce, ale niestety kuzyn mi 'ukradl'. Wlasnie urodzila mu sie corcia i dal jej na imie Maja ;(
Jestem zla, bo zawsze powtarzalam im ze strasznie marze o Mai,a oni mi taki numer odwalili ;(

Ale podoba mi sie Hania i Antosia i myslalm ostatnio ze dalabym tak na imie mojej coruni:)
Gorzej z chlopcem...
W ogole nie mam pomyslu. Mojej mamie sie Kubus podoba, mi tez troche, ale to nie to Wink
No i jesli chodzi o imiona dla dzieci to w zaden sposob nie moge sie z M dogadac, bo jemu nie podoba sie ani jedno z tych, ktore podobaja sie mnie i odwrotnie Smile

Ok zmykam, bo M wraca z pracy, a dzis mamy kolacje przy swiecach Wink

Nadziejko :*:*:*
_________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może nawet najlepsza ze wszystkich, a to co dobre nie umiera nigdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 8:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja z imionami dla chłopca zawsze sobie radziłam, a dla dziewczynki nie mogłam znaleźć NIC, dopóki nie znalazłam ... Hani właśnie Wink i trwam przy tym typie już yyyy... z 6 lat, jak nie więcej (no i właśnie sprawdza się to co zawsze twierdziłam - jak mnie się coś spodoba, to zaraz staje się "modne" Laughing ) Teraz jeszcze bardzo przypadło mi do gustu Weronika Smile

a dla chłopca Jaś, Dominik i (najnowszy) Antek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pychotka28 napisał:

Ok zmykam, bo M wraca z pracy, a dzis mamy kolacje przy swiecach Wink

Nadziejko :*:*:*


Smile ciesze się Smile

Kornik no a powiedz jak tam dzis temperaturka? jutro testujesz i ja czekan na piękną fote Smile

Mi z chłopięcych baaardzo się podoba Benjamin ale M mówi NIE no a ja jak tak sie zaczęlam zastanawiać no to troche kiepski pomysł no bo jak to zdrobinć? Benek?? a Benek to już mi sie nie podoba Wink

z dziewczęcych tyle jest pięknych imion... Julia, Amelia, Marysia, Lena, Weronika, Joanna, Alicja, Tosia.
z męskich : Tymoteusz, Dawid, Daniel, Borys

ahhhhh buuuuu no kiedy my się tego doczekamy co?? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pychotka28



Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubuskie
PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Doczekamy sie Nadziejko Smile

Mój kuzyn dał swojemu synkowi Tymon Smile tez mi się podoba.
Nie mam pomyslu na imie dla chlopca...

Dziś bolał mnie prawy jajnik, podobnie jak na owulke. Myślicie, ze to juz? Dzis mam dopiero 11 dc ;o
Jutro jade na ocene jajeczkowania to sie okaże jak tam moje pecherzyki Very Happy
Mam nadzieje, ze zdąże na IUI, bo jak sie okaze ze juz po czy cos? echhh... Mam nadzieje ze nie. Ten bol tak mnie zbil z tropu...
_________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może nawet najlepsza ze wszystkich, a to co dobre nie umiera nigdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 8:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o właśnie! Amelka też mi się bardzo podoba Smile Smile Smile

ja dziś bez testu, temperatura jak nic poszła w dół, więc prawdopodobnie jutro @ Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 9:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Korniczku, pozwoliłam sobie zerknąć na Twój wykresik - rzeczywiście dzisiaj tempka brzydko się zachowała... Jednak u mnie taka tempka to była normalka, gdy zaszłam. Poczekaj jeszcze 1 dzień.

Nie wierzę, mam taki sam gust do imion, jak Wy wszystkie. Rozmyślałam nad dosłownie wszystkimi imionami, jakie tu wymieniłyście!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 9:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochana, u mnie to niestety nieodwołalna zapowiedź końca cyklu.
ale i tak jestem zadowolona, że temperatura ładnie się utrzymała, bo czasami do linii spada już w połowie lutealnej.

Łobuz, nietrudno zrozumieć dlaczego wszystkie myślimy o tych samych imionach dla dzieciaczków - po prostu my wszystkie mamy najlepszy gust Laughing Cool Laughing Mr. Green
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pychotka28



Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubuskie
PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc dziewuszki Smile
Wrocilam wlasnie z usg Smile
No wiec lekarz powiedzial ze mam przepiekny pecherzyk z komorka jajonosna Very Happy i ze to najlepszy moment na staranka. Powiedzial ze mam mnostwo sluzu plodnego Very HappyVery HappyVery Happy
Mialam jechac w niedziele na IUI ale zadzwonilam do prof i powiedzial ze koniecznie mamy byc jutro, bo moze okazac sie ze w niedziele bedzie za pozno, tak wiec jade jutro Very Happy
No kochane wszystko wskazuje na to, ze jednak ten kwiecien bedzie u mnie szczesliwy heheh Smile
Juz nie moge sie doczekac Smile
_________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może nawet najlepsza ze wszystkich, a to co dobre nie umiera nigdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 3 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group