Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CHCĘ BYĆ MAMĄ-fasolkowe trudności 7

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pychotko ach... nastrajasz pozytywnie nasze forum!! normalnie pachnie tu u nas wiosną, kwiatkami, trawką i w ogóle wszystkim co tylko się dobrze kojarzy Smile
a powiedział Ci lekarz ile miał pęcherzyk?
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pychotka28



Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubuskie
PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak. Pęcherzyk ma 17,8 mm Smile
_________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może nawet najlepsza ze wszystkich, a to co dobre nie umiera nigdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pychtko, trzymam kciuki za ładny duży pękający pęcherzyk, z którego będzie mała fasolka! Smile
Już niebawem Smile
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 6:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli jurto będzie miał ok. 20mm a kiedy bierzesz zastrzyk, czy może już wzięłaś?
bo on powoduje pękanie 24-36 godzin po podaniu Smile
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jejku Kornik tak mi źle... ale może jeszcze nic nie wiadomo??? sama mi mówiłas, że do póki nie przyjdzie @ jest nadzieja...

Pychotka super wieści Smile czyli jutro pewnie dostaniesz juz zastrzyk Smile czyli z obliczen Kornika w pon IUI Smile ale fajnie Smile widzisz!!!! doczekałaś sie nareszcie Smile teraz bedzie trzeba tylko cierpliwie czekać na testowanko Smile

Lizelotko a co tam u Ciebie??? jak tam wasze stosunki??? poprawiło się coś?

KORNIK jakiś czas temu spytalam czy mogłabyś zdradzić tajemnice poprawy nasionek Twojego Mka . mogłabyś ??? Twisted Evil :*

Dodano po 21 minutach:

a i powiem wam laski, że jakoś mnie dopada coś w stylu doła ale dołem samym w sobie nie jest bo własnie sobie uświadomiłam, że staram się o dzidzię już 25 cykl... czyli ponad dwa lata... Sad
_________________
Pozwól mi Boże nie tęsknic do tego, co być nie może...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nadziejko, po pierwsze - nie myśl o dzieciątku w tej kategorii, że się staracie 25 cykl!
zobacz temat naszego wątku - lepiej czujesz się zaglądając na forum "chcę być mamą", czy na "nie mogę zajść w ciążę"?
szklanka jest cały czas do połowy pełna i z tej strony trzeba nam patrzeć na życie, na plany i nadzieje. a nie ze strony tej w połowie pustej!
(my się staramy 27 cykl, ale od 23 już ich nie liczę, bo mnie to dobijało prawie tak samo jak negatywne testy)

a po drugie - u mnie to już wiadomo, nie musze czekać na @ - mam o tyle lepiej Wink

Nadziejko, ale Pychotka to chyba już jutro będzie miała IUI Wink
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pychotka28



Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubuskie
PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 3:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczynki ja sie staram 94 cykle i co?
Doczekalam sie hehe jade wlasnie po moja kruszynke:)
A IUI bd miala w pon raczej, bo dzis mam dostac pregnyl. Chyba ze obejdzie sie bez niego. Very Happy
Trzymajcie kciukasy Kochane:)
No to w droge:)
_________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może nawet najlepsza ze wszystkich, a to co dobre nie umiera nigdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

będziemy czekać z niecierpliwością na powrót waszej TRÓJKI Cool Cool Cool
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kornik.... ach no chcesz jakś łapówkę za info skąd dobre parametry u Twojego Mka??? Twisted Evil

no widzisz ja normalnie nie liczę cykli.. ale jakoś tak ostatnio sama przyszły mi wyliczenia... bo musiałam lekarzowi odpowiedziec ile się juz stramy... i wtedy do mnie dotarło, że to juz 25 cykli...

Pychotka czekamy na wieści po przyjeździe. Mr. Green

dziewczyny słuchajcie @ miałam 4 kwietnia dziś jest 9 a u mnie juz sluz płodny... co jest????
_________________
Pozwól mi Boże nie tęsknic do tego, co być nie może...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeny ZAPOMNIAŁAM o tych parametrach Twisted Evil ale jakbyś miała jakąś łapówkę, to wiesz... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
żartuję oczywiście, już Ci tu piszę co i jak Wink

w listopadzie było:
Ilość plemników - 29,0mln / 1ml (n. 20–150mln)
Ruch A 12% (n. 25%A lub >50% A+B)
Ruch B 18%
Plemniki prawidłowe – 9% (n.>30%)
Plemniki patologiczne – 91% (n. do 70%)

a teraz jest: Cool Cool Cool
przed preparatyką:
koncentracja 69 mln / 1ml
Ruch A 23%
Ruch B 20%
Procentowy odsetek plemników o morfologii patologicznej – 84

po preparatyce (tyle podano do IUI) Cool
koncentracja 60 mln / 1ml
Ruch A 65%
Ruch B 10%

co do tego śluzu to ja też tak mam, że zaraz po @ mam już płodny. Tyle że u mnie tuż przed owu śluz na zewnątrz zanika z tego co zdążyłam w ostatnich dwóch cyklach zaobserwować. Ale myślę, że nie masz się czym martwić - ważne że jest Smile

Dodano po 5 minutach:

czy chodziło Ci DLACZEGO takie parametry? Rolling Eyes bo już się trochę pogubiłam prawdę mówiąc.... Rolling Eyes
dlaczego tego nie wie nikt, prawdopodobnie nawet najstarsi indianie nam na to pytanie nie odpowiedzą. ot - są lepsze (bardziej zbliżone o tych pierwszych, dobrych) i tyle...
pisałam już chyba co M robił? ale na wszelki wypadek powtórzę, żeby nie było że to o tą łapówkę chodzi Wink Mr. Green
grudzień/styczeń maltretowałam go proxeed plus - kupiliśmy 2 opakowania - to było jakoś tak mniej więcej wtedy jak się te dzisiejsze plemniory tworzyły, więc może miało jakieś znaczenie(?)
potem już tylko androvit i folik, na 2 tyg przed IUI przestał palić i pić piwo (w ogóle nie pił alkoholu - na 2 czy 3 dni przed- towarzyszył mi tylko z lampką czerwonego wina), do tego też na 2 tyg przed- zaczął biegać codziennie rano jakieś 20 min

i to chyba tyle Rolling Eyes

Dodano po 51 sekundach:

mam nadzieję, że udzieliłam wyczerpującej odpowiedzi? Twisted Evil
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 4 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group