Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CHCĘ BYĆ MAMĄ-fasolkowe trudności 7

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 12:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też miałam badanie a le miałam w ogóle w innych jednostkach dlatego lepiej zadzwoń
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nadzieja83 Ja nie użyłam takich słów, "wiem co czujesz...", bo każdy może odczuwać inaczej tą samą sytuację, jeden sobie radzi lepiej drugi gorzej. Powidziałam że "wiem jak to jest..." Myślałam, że forum jest po to aby sobie pomagać, i nie ważne są tu "zwierzenia" i czy tu ktoś kogoś zna czy nie tylko czy ma jakąś wiedzę, którą ma chęć się podzielić, albo coś doradzić, ( a skąd ją ma, czy z książek, pracy, czy doświadczenia własnego - nie jest to naistotniejsze).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 1:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzwoniłam... pan nie może mi pomóc, bo "oni nie są upoważnieni do interpretacji wyników" - i nie dał sobie przetłumaczyć, że NORMA to nie jest WYNIK Evil or Very Mad kazał mi iść z tym do lekarza Evil or Very Mad no pójdę, pójdę - ale on jak nie będzie miał normy to też mi nic nie powie raczej Evil or Very Mad co za typy w tych labach w recepcji siedzą!!!! Shocked Mad

Pychotko! HELP Wink jaką miałaś interpretację? Very Happy
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Korniczku z czy Ty daleko masz do tego laba??? moze mogłabyś tam podjechac???
_________________
Pozwól mi Boże nie tęsknic do tego, co być nie może...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 1:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tosiu a w jakich jednostkach miałaś jakie normy?
mam koleżankę po farmacji, może mi przeliczy? Smile

Dodano po 1 minutach:

e no na pewno przed wizytą skoczę do pani laborantki omijając szerokim łukiem panów w recepcji, Nadziejko Twisted Evil Wink
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Korniczek no i bardzo dobrze Smile a kiedy się wybierasz na wizytę???

ps: powiedz dostałas mojego maila na @???

Dodano po 3 minutach:

znaczy sie, że lab jest tam gdzie będziesz na wizycie czy nie? no bo faktycznie jak babka ma Ci coś powiedzieć nie mając norm? Shocked Rolling Eyes
_________________
Pozwól mi Boże nie tęsknic do tego, co być nie może...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nadzieja, po pierwsze - nie miałam czasu zajrzeć dziś na @ - jeśli pisałaś wcześniej niż wczoraj do godz.10-12 to nie dostałam. Zaraz wlazę i sprawdzę czy coś mam Smile
po drugie - lab jest gdzieś indziej niż gin, tym bardziej więc muszę mieć normy - a każdy mój gin jest/był/będzie facetem, bo do babek mam jakieś uprzedzenia Wink
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 6:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kornik napisał:
każdy mój gin jest/był/będzie facetem, bo do babek mam jakieś uprzedzenia Wink


Laughing Laughing łoki zapamietam sobie raz na zawsze Twisted Evil

No a teraz na spokojne sobie poczytałam bo w pracy to tak na wariata. Może ja nie rozumiem ale dla mnie zapis <2,0 to jest norma... a nie wynik. wynik to by było jasno napisane np: 1,0 albo 0,544 ale zakres czyli mniejsze od dwóch to już jest norma dla ujemnego zapewne a powyżej pewnie dla dodatniego...
więc jak dla mnie nie podali Ci wyniku...
ale jesli się mylę a zapewne tak jest Wink to może normy są takie same jak przy klasie IGM i dlatego się już nie chcieli powtarzać???
_________________
Pozwól mi Boże nie tęsknic do tego, co być nie może...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
melmisia



Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 208

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My się nie staraliśmy ale współżyjąc regularnie bez żadnych zabezpieczeń w końcu jest szansa żeby ta ciąża się zdarzyła. Ale może to wiek robi swoje. Mówią że po 25 rok juz tak szybko się nie zachodzi w ciążę co oczywiscie nie jest regułą. Stąd tez zaczynam sie zastanawiac, czy wszytsko jest ok i czy warto isc do gina i czy on bedzie mogl stwierdzic czy wszytsko jest ok? choc jak znam nasza poska rzeczywistosc to pewnie mnie zbedzie po jakims standardowym badaniu ze nie wiedzi zadnych przeciwskazan, zebym mogla byc w ciazy i pewnie na tym sie skonczy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, ale naskrobałyście! Shocked
melmisia i wiki witajcie Smile
jeju chciałabym odpowiedzieć na to wszystko, ale tak fatalnie się dziś czuję ( jakieś paskudne mdłości po metformaxie ), że mam siłę tylko czytać.
Napiszę więc co najważniejsze:
Nadziejko, trzymam kciuki za Twoją bliską IUI Exclamation Razz
Musi się udać Exclamation Jejku, jak ja bym chciała żeby Ci się udało!

Jak mi będzie lepiej napiszę Ci długaśną wiadomość na pw Cool
Melmisia, idź do lekarza, powiedz mu, że staracie się od roku i że się martwisz.
Niech Ci zleci badania. Jeśli opowiesz mu swoją historię w taki sposób jak na forum, to rzeczywiście Cię zbędzie i niczego się nie dowiesz.
Wiki, nasze forum jest specyficzne, ale oswoisz się Laughing
Korniczku, tak czsami bywa, ja np. przy badaniu glukozy miałam podaną tylko wartość badania, bez żadnych norm, dziwne to, ale wiesz, lekarz potrafił to zinterpretować mimo braku norm...
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 40, 41, 42  Następny
Strona 41 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group