Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak ochoty

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wychodzi na to, że ma wewnętrzną barierę, która sprawia, że się krępuje, nie potrafi skupić na tym, by Cię zadowalać, bo myśli o tym co ją krępuje. Tak czy inaczej pokonać to musi sama, Ty zatem nie wątp w nią i zachowuj się jak do tej pory. Widać, że zależy jej na Tobie, więc miłość jest na pewno obupólna. Daj szansę jej wyobraźni, a może to będzie już w tę rocznicę Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Przemas



Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sluchajcie czasami tak juz bylo ze czekalem i czekalem nic nie robilem, udawalem obojetnego ale smiechem zartem to boje sie ze usne... SmileSmile
juz tak bylo nie raz...a teraz chce sprobowac i zobaczyc co w ogole z tego wyjdzie... i tak szczerze to zastanawiam sie czy nie pokazac jej tego tematu i niech poczyta to co piszecie... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przemas, zgadzam się, widać, że dziewczynie zależy na Tobie bardzo .. po prostu ma w sobie pewną barierę, której nie może pokonać, musisz po prostu jej w tym pomóc .. Wink wiesz, może lepiej jak nie będziesz pokazywał jej tych postów, bo dziewczyna może jeszcze bardziej się speszyć i mieć Ci za złe, że opowiadasz o waszych intymnych sprawach na forum internetowym .. chyba, że dziewczyna jest dość wyrozumiała to jeśli chcesz to możesz jej pokazać nasze odpowiedzi na ten temat .. pamiętaj tylko, żeby po prostu nie urazić, widać, że dziewczyna się stara jak może, ale coś ją blokuję .. porozmawiajcie o tym w 4 oczy Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Przemas



Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem Smile no nic dziekuje wam za porady i za rozmowe Smile po weekendzie postaram sie opowiedziec wam co z tego wyszlo:)Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie pokazuj Smile jeszcze sie obrazi ze opowiadasz obcym o Waszych problemach Razz
ja bym sie obraziła na swego za takie cos. to wasze sprawy sa Wink a ze je upubliczniasz to chociaz sie jej nie chwal bo do reszty sie zablokuje. ja nie jestem przekonana do tego zebys znow sie starał ja podniecac, kolacja i wino ok ale sex? skoro sie wstydzi to wino nic tu nie pomoze. ale zrobisz jak uwazasz. napisz koniecznie jak poszło!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karate-ninja



Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Sty 14, 2011 10:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Udajcie sie do seksuologa albo porady małżeńskiej . . .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 14, 2011 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie sa malzenstwem zeby chodzic do poradni.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulaj



Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 9:01 pm    Temat postu: Brak ochoty na sex Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam poważny problem. Nie mam wogóle ochoty na sex. Ciągle coś wymyślam aby tylko się nie kochać z moim partnerem. Nie mam popędu sexualnego. Jak już dochodzi do zbliżenia chce żeby jak najszybciej się skończyło. Bardzo cierpi na tym nasz związek. Chciałabym uprawiać sex mając na to ochotę często. Mój narzeczony jest wyrozumiały ale jak długo tak można ciągnąc. Proszę o pomoc. Może jakiś leki muszę brać żeby mieć ochotę. Dodam jeszcze że chcielibyśmy mieć dziecko i nic. Błagam o pomoc. Nie wiem co ze mną jest nie tak. Proszę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paula moze własnie problem tkwi w tym ze nieudane starania o dziecko zeszły na 1 plan i sex jest dla Ciebie tylko maszyna do robienia dzieci ze ta ksie wyraze. nie sprawia Ci zadnej przyjemnosci poza tym zeby trafic w odp moment i zajsc w ciaze.
niestety i tak w zyciu bywa.
moge sie spytac jak dlugo sie staracie o dziecko? czy sa to miesiace czy tez lata?
wg mnie własnie to ze co miesiac dostajesz @ sprawia ze ochota na sex mija jak reka odjał bo znow w tym m-cu sie nie udało.
musicie chyba oboje przystopowac i zapomniec na jakis czas o tym co macie do "Zrobienia" i czerpac sama przyjemnosc.
wg mnie to jedyna recepta.
ani sie obejrzysz jak ujrzysz na tescie 2 kreseczki Smile

Dodano po 1 minutach:

ps- napisz dokładnie jak długie masz cykle, czy sa regularne, zazywałas kiedykolwiek tabletki anty?
jak bede znała te inf to postaram sie wyliczyc termin owulacji i moze sie uda Smile
kto wie Smile
pamietaj ze im czesciej dochodzi do wytrysku tym nasienie jest słabsze.byc moze za czesto sie kochacie..
no nie wiem,
czekam na jakiekolwiek info Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulaj



Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 14, 2011 9:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie się zdaje że nie w tym tkwi problem. Nawet jak jeszcze nie stralaliśmy się o dziecko nie miałam żadnej ochoty na sex. Staramy się o dziecko pół roku. A nie często się kochamy bo nawet nie potrafie się zmusić do sexu. cykl mam co 28 dni. i szczeze mówiąc chyba się już pogodziłam że co miesiąc jest @.
Nie wiem co mi jest. Inne kobiety uwielbiają sex a ja bym mogła żyć bez niego nawet dla mnie to lepiej jest.

Dodano po 2 minutach:

Co do tabletek nie biore i nie brałam. A @ są regularne 28 dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 12 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group