Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 20)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M4DZIA



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ktoś mógłby mi odpowiedzieć? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
desperated



Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 6:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

madzia nie znam sie na tym ale sądze ze po tej tabletce nie powinnas byc w ciazy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zaniepokojony



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 7:11 am    Temat postu: Dziwna sytuacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko,
kiedy ostatnio z moja dziewczyna piescilismy sie , swoim penisem piescilem okolice jej odbytu, dziewczyna miala wtedy 4 dzien okresu i tampona, niewykluczone ze troche spermy dostalo sie w okolice pochwy. Skonczylismy pieszczoty i dziewczyna poszla zmienic tampona po wczesniejszym podmyciu sie, jak duze jest prawdopodobienstwo ze zaszla w ciaze?
Prosilbym o odpowiedz bo stres mnie zżera Sad

Przyłaczylam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma zadnego prawdopodobienstwa by mowic o ciazy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yust00



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Więc tak. Wraz z chłopakiem chcieliśmy bardzo tego ale nie mieliśmy gumek. Dosłownie weszedł we mnie zaczeliśmy to robić, lecz po minucie zrezygnowaliśmy ponieważ oboje nie chcemy bym zaszła w ciąże. Nie doszło oczywiście do wytrysku. Okres mam co 18 dni teraz jest już 19 i go nie ma, ale przyznam że jest czesto bardzo nieregularny. Czy mogę być w ciąży.?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zaniepokojony



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KoffanaAgusia odpowiedz jest do mnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaniepokojony tak odp agusi jest do ciebie.

Yust Skoro nie było wytrysku to nie ma szans...A jeśli chodzi o okres...Ja bym poszła do lekarza jakbym miała tak krótkie cykle...I do tego jeszcze nieregularne...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luter



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam pewien problem, i potrzebuję specjalistycznej odpowiedzi, bo troszkę się martwie Sad
Otóż, udałem się z dziewczyną na polanę , pieściłem ją palcami, leżeliśmy obok siebie kiedy ona wsunęła mi dłoń pod majtki, po krótkiej chwili wyciągnęła ją, przypadkowo przytarła mi bluzke na której zostało cuś białego (nie miałem wytrysku) podejrzewam że to ten preja cos tam. Wytarłem to palcem a później wsunąłem jej od pochwy, po chwili się dopiero zorientowałem że miałem to coś na palcu, czy jest jakieś zagrożenie ciążą ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niki;)



Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: strzelce opolskie
PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 9:02 pm    Temat postu: czy mogłam zajść w ciąże? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem Sad mam nie regularne miesiączki raz co 28 dni raz 30 a nawet co 32 dni:( 7 lipca dostałam okres po 29 dniach zawsze mam okres 6 dni czyli koniec powinien nastąpić w niedzielę ale dziwne było to że kochałam się z mężem 13 lipca i powstał problem bo wyglądało to jakby okres przesuną mi się na 7 dni zaczęłam znowu krwawić problem tkwi w tym iż maż zakończył nie na zewnątrz po prostu nie wyszedł w odpowiednim momencie Sad Czy mogłam zajść w ciąże jestem przerażona Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niki jesli mialas płodne i owulacje to mogłas zajsc
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 34 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group