Szukaj

Czystek - skutki uboczne

Komentarze do: Czystek (Cistus L.)
Odpowiedz w wątku
antek521
antek521 17-05-2016 12:14

Cześć,
zastanawiam się, czy są jakieś skutki uboczne stosowania czystka. Czytałam wiele na ten temat, wszędzie piszą, że nie ma skutków ubocznych stosowana czystka. Ale jak jest to możliwe? Czy nie da się go "przedawkować"? Zastanawiam się, czy na prawdę, można go pić i nakładać na skórę w nieograniczonych ilościach. Czy ktoś kiedyś stosował przez długi czas kuracje czystkiem? A może, jeszcze nie przeprowadzili wystarczającej ilości badań, nad tą rośliną i nie znają skutków ubocznych stosowania czystka?

tryst
tryst 17-05-2016 14:01

Nie ma skutków ubocznych po stosowaniu czystka. Ja pije co najmniej 3 kubki czystka dziennie. Czystek jest jednym z tych ziół, których nie da się przedawkować, więc nie musisz się martwić o skutki uboczne. Możesz pić czystek regularnie do końca życia. Świetnie wpływa na cały nasz organizm i dodatkowym atutem jest właśnie to, że możesz go pić ile tylko chcesz bez obaw o skutki uboczne :D

kornelius
kornelius 17-05-2016 14:26

Czystek został bardzo dokładnie przebadany i nie trzeba mieć obaw o skutki uboczne. Picie go w dużych ilościach jest na prawdę nieszkodliwe. Ja sama stosuje czystek i nie odczuwam żadnych skutków ubocznych - wręcz przeciwnie. Czuje się świetnie, mam wrażenie, że mój organizm jest dużo bardziej odporny na wirusy.Ja do herbaty z czystka dodaję cytrynę i łyżeczkę miodu do smaku. Stosuje czystek już prawie rok i na prawdę nie ma żadnych skutków ubocznych, same korzyści. :)

karin
karin 18-05-2016 09:33

Moja przygoda z czystkiem zaczęła się prawie dwa lata temu. Chciałam znaleźć jakiś sposób na poprawienie kondycji mojej skóry. Wtedy znalazłam informacje o czystku. Dowiedziałam się, że można go stosować praktycznie bez przerwy i bez obaw o skutki uboczne. Początkowo nie wierzyłam, że można używać czystka przez długi czas bez konsekwencji wystąpienia skutków ubocznych. Ale przekonałam się dosłownie na własnej skórze. Czuję, że moja skóra jest dużo bardziej jędrna i promienna. Cały czas praktycznie bez przerwy piję herbatę z czystka. Szczerze wątpię, żeby mogły wystąpić jakiekolwiek skutki uboczne po czystku.

gonzora
gonzora 18-05-2016 10:19

Nic się nie martw, o skutki uboczne. Czystek jako jedno z nielicznych ziół jest całkowicie bezpieczny! Możesz pić z niego tyle herbaty ile tylko zechcesz i patrzeć jak Twój organizm się zmienia. Czystek to roślina dobra na wszystko, odporność, skórę, włosy. No i właśnie kolejnym plusem jest to, że możesz go stosować bez obaw o niepożądane skutki uboczne. Ja dopiero zaczynam, ale już widzę efekty.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Czystek (Cistus L.)"