Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żywot plemnika - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepewna20



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 9:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem wiem ale teraz te terminy są straszne u lekarzy... dopiero ostatnio o tym rozmawialiśmy ale dziękuje bardzo za odpowiedzi Smile :* pomogłyście bardzo:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Więc z uwagi na te kolejki, trzeba się szybko zapisać..Po co to przeciągać...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niepewna20



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie ponownie dziewczyny mam taki problem...ostatnio po skończonym stosunku i wspólnej drzemce po ok 5 godzinach doszło do pieszczot, w wyniku których członek został wprowadzony lekko do pochwy tyle,że to była chwila po czym od razu się wycofaliśmy po zorientowaniu się,że to może być niebezpieczne.bo na pewno był prejakulat. ostatnio pisałam ile może przeżyć plemnik właśnie w cewce i nowicjuszka pisała,że najwyżej do kilku godzin czy myślicie,że te 5h wystarczy?(chłopak nie oddał moczu :< ) dostałam okres (owulacje miałam według moich wyliczeń 5 dnia od tego zdarzenia) ale nie podoba mi się temperatura gdyż bardzo się wahała niby spadła , ale często była powyżej linii (tak na zmianę) i tu pytanie czy w mogę podejrzewać ,że jestem w ciaży?to było niebezpieczne czy to głupie i sobie wmawiam? często boli mnie podbrzusze ostatnio...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 3:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinny raczej już nie być zdolne do zapłodnienia. Ciąży bym się z tego raczej nie spodziewała...Musielibyście mieć strasznego pecha...Żeby plemniki które już i tak były na skraju żywotności przetrwały te 5 dni....

Dla uspokojenia możesz zrobić test ciążowy 14-16 dni od "zdarzenia".

Powinien Cie uspokoić.

Wahania temperatury mogą być związane np z utajonymi stanami zapalnymi, które przy obecnej aurze są normalne.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niepewna20



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 1:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no minęło nawet więcej ale ta temperatura mnie niepokoiła ponieważ przez np dwa dni była taka jak powinna a potem dwa dni wyższa o 1 lub 2 kreski i znowu niska i tak mnie to zaniepokoiło plus te bóle podbrzusza..ale problem brzucha już rozwiązany przyczyna była inna:) a skoro okres dostałam to myślę,że skoro uważasz,że to mało prawdopodobne to chyba test jest zbyteczny...dziękuje za rozwianie wątpliwości:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas ciąży temperatura utrzymuje się na mniej więcej stałym poziomie.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Megan1991



Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 1:46 pm    Temat postu: Hej mam pytanie... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaistniała taka sytuacja. "Bawiliśmy" się z partnerem podczas dni płodnych, nie był to stosunek. Teraz były dwie sytuacje.

1. Miałam ręce od spermy, wytarłam, umyłam (nie wiem czy wystarczająco dokładnie) Leciała mi krew więc ja głupia nie pomyślałam włosyłam tampon. Czy jest jakieś ryzyko?

2. Przypomniałam sobie, że parter był troszkę obtarty i "zmoczył" penisa swoja ręką a później wrócił do pieszczot. Nie wiem czy nie było choć troche spermy, nie mogę sobie przypomnieć... Mógł jeszcze być ten śluz czy coś takiego prawda?

Proszę o odpowiedz...

Nie zakładaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne i nie powielaj takich samych postów. Przeczytaj REGULAMIN Forum.

zbędny temat usunęłam / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. nie.
2. ale czym zmoczył? wodą?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Megan1991



Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 11:01 pm    Temat postu: Hej mam pytanie... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie nie wodą, moim śluzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janek261



Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 3:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka napisał:
nie , tam tez nie przezyja Smile nie ma sie co martwic Wink


hej, no to jak to w końcu jest?? przezyją czy nie?? na tym forum, w innym dziale zadałem pytanie, czy jak po wytrysku na zewnatrz wytarłem penisa (nie umyłem) później oddałem mocz jakieś 2, 3 razy nastepnie po upływie jakiegoś tam czasu założyłem prezerwatywę (miał być stosunek) a następnie ją zdjąłem i po kilkunastu minutach wszedłem w dziewczynę, czy mogły przeżyć jakieś plemniki?? W dziale "kropelkowanie" napisano mi,że mogły przeżyć pod napletkiem. Dodam,że od wytrysku do ponownego wejścia w pochwę minęło ok 3 godzin, w tym czasie oddawałem mocz i zakładałem prezerwatywę, oraz ubierałem się i rozbierałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 16 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group