Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żywot plemnika - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 35, 36, 37  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepewna20



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 05, 2009 9:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli znaczy z tego co zrozumiałam,że stosowanie się do 7 dni jest ok..dzięki za info..no właśnie ja też tak myślałam,że 5 to już max a jak szukałam informacji to sporo pisali,że 7 więc się chciałam upewnićSmile wielkie dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blablab



Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 4:38 pm    Temat postu: Czy mozna zaplodnic po wytrysku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, uprawialem z dziewczyna seks bez prezerwatywy i przed wytryskiem wyjelem penisa, a pozniej znowu uprawialismy seks bez niej, czy jest ryzyko zaplodnienia ? bardzo prosze o odp ???


Przyłączyłam do odpowiedniego tematu / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blablab jezeli po 1 stosunku nie umyles penisa i nie oddales moczu to ryzyko istnieje jesli dziewczyna miala dni plodne.... bo plemniki z 1 wytrysku mogly pozostac w cewce moczowej oraz pod napletkiem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niepewna20



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie mam jeszcze jedno pytanie a propo drugiego stosunku a dokładniej to jeśli facet umyje dokładnie członka ale nie odda moczu to czy te plemniki które pozostają w cewce będą do momentu kiedy nie odda moczu czy one zginą po dłuższym czasie? wiem,że to dziwne pytanie ale mój chłopak bardz rzadko oddaje mocz i czy jeśli chcielibyśmy się kochać po kilkunastu godzinach to ryzyko jest ciągle?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po kilkunastu powinny już wyginąć, ale wszystko zależy od ich kondycji i wielu innych czynników. Myślę że nie mają w cewce zbyt sprzyjającego środowiska i do tych kilku godzin po mogą się utrzymać...Ale nie dłuzej...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niepewna20



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mhm czyli jeśli kochamy się rano i potem ok 21 załóżmy te 12 h to uważasz , że teoretycznie powinny być juz niezdolne do zapłodnienia lub wogóle ich nie ma? a mogłabyś mi wytłumaczyć co znaczy ,że sperma jest w dobrej kondycji? tzn od czego to zależy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 11:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od diety mężczyzny, stanu jego zdrowia itp itd...Długo by wymieniać...

Po tych 12 h powinny być niezdolne do zapłodnienia. bo jesli nie odda moczu to one tam będą...Nie ma zmiłuj...Nie rozpadają się przecież, ani nie wyparowują Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niepewna20



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka jesteś pewna,że po tych 12 nawet 14h one nie będą zdolne do zapłodnienia?? bo czytałam na ten temat ostatnio i wszędzie gdzie przeczytałam piszą,że bez oddania moczu one i tak będą..a nie chciałabym niespodzianki... a z kolei 14 h to bardzo dużo dlatego wole się upewnić.przepraszam że tak się dopytuje ale lepiej wiedzieć napewno niz potem miec prezent na swieta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no mocz je skutecznie :wygoni" Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 1:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W niesprzyjających warunkach plemniki tracą zdolność do zapłodnienia w najwyżej kilka godzin...

Więc nie powinno ich byc.

A chłopaka wygoń do urologa...Trochę za rzadko oddaje ten mocz...Niech spr czy wszystko ok...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 15 z 37

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group