Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zdrowa żywność

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 4:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem , zdrowe odzywianie jest niezwykle istotna rzecz w naszym życiu. Wpływa to na nasz organizm i na to jak sie czujemy. ostatnio bardzo postawiłam na takie https://zawszenaturalnie.pl/nowe-produkty produkty. Bardzo sprawdzam składy i dbam by korzystać tylko z naturalnych składników
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zrzucbrzuch



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej sam przygotowuje swoje posiłki. Dzielę się swoimi przepisami na blogu. Ostatnio robiłem kurczaka w sosie pieczarkowo - orzechowym. Tutaj macie przepis - http://zrzucbrzuch.com/2019/04/kurczak-w-sosie-pieczarkowo-orzechowym/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 11:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo ważne jest to by dostarczać do naszego organizmu, samych zdrowych składników. Nie faszerować się tabletkami a poprostu zdrowo się odżywiać. Widziałam tutaj http://lunazyna.pl/lunazyna-a-zdrowie-serca/ informacje o lunazynie, która zwalcza stany zapalne i obniża cholesterol. Peptyt ten wsytępuje w soi i moim zdaniem ma bardzo dobry wpływ na nasz organizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
franczi



Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 06, 2019 8:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za porady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daszsza



Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasem wydaje mi się, że ludzie nie rozróżniają pojęć "zdrowa żywność" a "zdrowe odżywianie". Zdrowa żywność to produkty, które nie zawierają żadnych substancji E oraz warzywa i owoce pozbawione nawozów. Zdrowa żywność to produkty zawierające małe ilości cukrów, tłuszczów oraz innych składników gluteno podobnych. Zdrowe odżywianie to spożywanie posiłków zdrowych ale także wprowadzenie do swojego życia pewnej rutyny w spożywaniu posiłków, np. 5 posiłków dziennie w które wliczamy zdrowe przekąski, takie jak warzywa i owoce. Oczywiście o zdrowym odżywianiu można by tu napisać całe wypracowanie więc odsyłam do ciekawego artykułu w którym znajdziecie wszystko o zdrowym odżywianiu. https://byc-zdrowym.pl/jak-zdrowo-sie-odzywiac/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vanila



Dołączył: 20 Kwi 2018
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytam uważnie składy i szukam zdrowszych opcji. Moim dużym problemem były słodycze, walczę z tym cały czas. Wprowadzłam do swojej diety soki warzywne, tymbark pomidorowy rządzi, pyszny i sycący, jak wypiję szklankę to mam drugie śniadnaie z głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Michal221



Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 7:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz stosować, bezpieczne sprawdoczne i kompleksowe rozwiązania dla twojego gospodarstwa to polecam http://chemirol.com.pl/pl_PL/product/opoka/ jest to bardzo bezpieczny środek. Jeszcze nigdy nie miałam tak wspaniałej współpracy, pracownicy tej firmy bardzo pomagają w doborze odpowiednich środkóworny roślin. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukam pomysłu na zdrowe potrawy dla starszej osoby, muszę jakoś pomóc mamie wrócić do sprawności po chorowaniu, ciężko ją namówić zeby zdrowiej jadła, bardzo lubi taką typowo polską ciężką kuchnię, warzyw je mało, głównie jakieś mączne rzeczy i skąd ma witaminy brać? Walczę z jej dieta i też geriamoc jej kupiłam, fajny skład i mam nadzieję, ze też troche lepiej ię bedzie po nim czuła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 9:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najróżniejsze produkty ekologiczne można też kupić na stronie https://od-natury.pl/zdrowa-%C5%BCywno%C5%9B%C4%87-4 . Zdecydowanie warto się tam rozejrzeć. To jeden z moich ulubionych sklepów ze zdrową żywnością. Zawsze coś ciekawego u nich kupię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneluna



Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam pełnoziarniste makarony arrighi, super jakość, sa zdrowe, smaczne , dodaje dobrą oliwę, czosnek, pomidory suszone, świeżą bazylie bądź dodaję pesto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group