Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zdrowa żywność

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaudyna5



Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również przygotowuję zdrowe jedzenie w domu. Staram się unikać posiłków gotowych i z paczki. Mam swój mały ogródek i dbam by mieć świeże warzywa i owoce. Hoduję kiełki i zioła. Nie zapycham się słodyczami, wolę by dzieci zjadły jakiś owoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jackB



Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 6:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie również wolimy wersje samodzielnie przygotowywane. Trochę czasu na tym się traci, ale wiadomo co się je. Obecnie w jedzeniu jest tyle chemii, że człowiek nie wie co je. Warzywa, owoce, jajka kupujemy bezpośrednio od gospodarzy (te które się da), bo to zawsze bardziej sprawdzone źródło produktów i niejednokrotnie tańsze niż ze sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aldonka



Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja warzywa, owoce i jaja kupuje tylko na pobliskim ryneczku - wiejskie najlepsze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ttrrazberts



Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 13, 2015 8:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja odwiedzam sklepy ze zdrową żywnością ale w internecie to najlepszy sposób na dobrą dietę i zdrowe odżywianie wszystko świeże dostarczane do nas do domu naprawdę świetna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gartor



Dołączył: 21 Sie 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 21, 2015 8:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dobry dietetyk by tu pomógł. Najlepiej w ten sposób dobrać odpowiednią dla nas dietę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kirek
Spamer


Dołączył: 02 Kwi 2014
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Sie 27, 2015 1:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko sam dietetyk to jedno, a stosowanie się do jego założeń to drugie i chyba dużo trudniejsze. Jak ktoś napisał zdrowa żywność w tej chwili jest już ogólnodostępna i nie ma problemu z jej zakupem jeszcze niedawno żywność dla diabetyków była ciężka do kupienia teraz Zielony Spichlerz - [linki są zabronione] czy inne tego typu sklepy ze zdrową żywnością mają tego całe mnóstwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adnowo3



Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 28, 2015 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Warto zacząć małymi krokami - dietetyk ok, ale wówczas gdy będziemy gotowi przestrzegać wszelkich jego zaleceń inaczej to nie ma sensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tirahber



Dołączył: 02 Wrz 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 02, 2015 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i trzeba pamiętać o tym, że na dietetyka trzeba mieć pieniądze. To nie jest tania sprawa + poźniejsze jedzenie, które też nie jest tanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tymoteusz1



Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam zarówno na zdrowe jedzenie, jak i na odpowiednią suplementację. Ostatnio wyczytałem o [zakaz umieszczania linków na forum] . Myślę, że może bardzo dobrze wpływać na funkcjonowanie organizmu. Ktoś z Was ma z nią jakieś doświadczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justyna Fitness



Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Wrz 27, 2015 12:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja przygotowuję posiłki samodzielnie. Fast foodów nie jem w ogóle, bardzo sporadycznie sięgam po "chińczyka". Za to zjadam sporo owoców, warzywami też nie pogardzę. Kiedy nie mam czasu na gotowanie jakichś wymyślnych dań to robię sobie smoothie. Owocowe fajnie sprawdzają się na śniadanie. Jak nie zdążę zjeść w domu razem z płatkami owsianymi to przelewam do zamykanego kubka i zabieram ze sobą na drogę. Czasem owoce zastępuję warzywami, wtedy dodaję trochę przypraw, podgrzewam i mam taką niby zupę-krem. W kwestii przekąsek ograniczam się z reguły do popcornu. Do słodyczy za to mnie jakoś specjalnie nie ciągnie, jedyne co to czasem wcinam żelki bez dodatku żelatyny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group