Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zdrowa żywność

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rome343



Dołączył: 24 Lis 2017
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co myslicie o cateringach w szkole ? Sprawdzcie oferte obiady dla szkół warszawa. Oferuja zdrowa, pełnowartosciowa zywnosc , odpowiednia do wieku maluszkow. ----- ich profesjonalna oblsuga oraz swietnej jakosc sprzet gastronomiczny. Sprawdzcie ich oferte na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 01, 2018 9:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam zastanowić się również gdize kupujecie zdrową żywność I zwracać uwagę na skład tej żywności. To w jakim miejscu była produkowana. Co ma w składzie.... Produkty dostepne w marketach nie zawsze są takie dobre jak sie mówi.Szczególnie suszone owoce, które zawieraja w sobiie wiele polepszaczy takich jak cukier.

Tak wiec zdrową żywność polecam kupować albo w aptekach albo w specjalistycznych sklepach z takim jedzeniem. Polecam zajrzeć na przykład tutaj:
https://zamowienia.rodzinazdrowia.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moras



Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas powinien się zdrowo odżywiać, ale nie oznacza to, że musimy się katować dietą dzień w dzień. Jeśli co jakiś czas pozwolimy sobie na coś dobrego to nic się przecież nie stanie. Ja osobiście uwielbiam czekoladki od https://www.ferrero.pl/ i nie wyobrażam sobie, bym miał z nich całkowicie zrezygnować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drdree



Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Staram się przygotowywać swoje posiłki. Trochę na ten temat czytałem i wiem co powinienem jeść, Jednak czasem lubię pójść do restauracji i nie martwić się zmywaniem i przygotowywaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malasyrenka



Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 1:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zdrowe odżywianie to podstawa, ale czy każdy z nas ma czas na to, by zdrowo się odżywiać?
Według mnie ciężko teraz naprawdę zdrowo jeść, bo nawet dieta bogata w warzywa i owoce nie dostarczy wymaganych ilości witamin i minerałów. Owoce, warzywa, ogólnie jedzenie są teraz gorsze niż za czasu naszych dziadków, gdzie wszystko było naturalne, pozbawione chemii.

Staram się samodzielnie dla siebie gotować, ale nie zawsze mam na to czas. Sięgam po produkty ekologiczne, ale ich cena przytłacza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moras



Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Warto wspomnieć też o tym, że jedzenie np w restauracjach wcale nie musi być niezdrowe. Jak wybieram się do restauracji Szkutnia to mogę sobie tam wybrać świetną pizzę albo makaron, który na pewno mi nie zaszkodzi, a przynajmniej zjem coś pysznego. Naturalne, świeżę składniki i odpowiednie przygotowanie dają genialny efekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pldi



Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 9:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To fakt ale ja dużo czytam na temat zdrowego stylu życia, także odżywiania się i mogę powiedzieć że wielu ciekawych rzeczy na temat zdrowia dowiedziałam się z portalu naturalnie o zdrowiu www.naturalnieozdrowiu.pl a tam są nie tylko porady zdrowotne ale też przepisy na zdrowe przetwory które warto wykorzystać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
go8sina



Dołączył: 07 Wrz 2018
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zdrową żywność, to dopiero zaczynam ją poznawać i dlatego nie kupuję jej jeszcze w specjalistycznych sklepach. Ale lubię ofertę tego typu produktów ze sklepu https://www.kaufland.pl/ - czasami mają naprawdę dobre ceny na produkty wysokiej jakości, bez żadnych sztucznych dodatków w składzie i polepszaczy smaków. Wiadomo, że niestety, że im bardziej naturalne jedzenie, tym droższe... A tutaj mam smaczne jedzenie w przystępnej cenie i w dodatku blisko od domu, więc też nie muszę specjalnie po nie jeździć na drugi koniec miasta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zrzucbrzuch



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 11:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jechać na lokalny bazar i tam szukać produktów. Nigdzie nie będzie lepszych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katarzynad



Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również staram się przygotowywać jedzenie w domu i zabieram ze sobą do pracy. Czasami jednak dam się skusić na jedzenie na mieście, wtedy wybieram sprawdzone restauracje, które wiem, że serwują zdrowe i smaczne jedzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group