Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zapomniana pigułka....

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36, 37, 38  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
encore



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 6:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny za odpowiedz NIE JESTEM W CIĄŻY Very Happy buziaki dla wszystkich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Thifanny



Dołączył: 27 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z nikąd:)
PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem.
To jest moje pierwsze opakowanie tabletek. Zapomniałam wziąć ostatnią tabletkę... Wzięłam ją po 24 godzinach od momentu, kiedy powinnam wziąć. Powinnam zrobić siedmiodniową przerwę, czy nie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lepiej byłoby, gdybyś jej w ogóle nie brała i zrobiła przerwę, ale teraz to masz dwa wyjścia: albo nie zrobisz przerwy i rozpoczniesz od razy drugie opakowanie i będzie dobrze albo weźmiesz tabletkę z kolejnego opakowania o dzień wcześniej po przerwie (od dnia, w której powinnaś wziąć tabletkę a nie od dnia, w którym wzięłaś). ja chyba bym wybrała tą pierwszą opcje.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Laluna
Zbanowany


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dosc czesto zapomina sie tabl mnie tez sie to zdarza, awtedy zabezpieczam sie przez kolejny tydzien dodatkowo, np prezerwatywą. Bo tak sie zaleca w ulotce.
ale osttanio przyspozylo mi to wiele strachu i teraz sie zastanawiam sie nad plastrami a nawet zastrzykami czy implantami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cherubianin



Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 12:02 pm    Temat postu: przerwa w stosowaniu tabletek hormonalnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich
mam następujące pytanie:

czy w czasie przerwy 7 dniowej można sie kochać?? jakie jest ryzyko zajścia w ciąże?
kochałam się w pierwszy dzień przerwy

dzieki za odpoweidz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w ciągu 7-dniowej przerwy tak samo jesteś zabezpieczona jak podczas brania piguł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasi_A.:)



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 23, 2007 4:09 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie...bire tabletki Yasmin od dokładnie 15 dni...Jest to moje pierwsze zabezpieczenie tego typu,zawsze uzywałam prezerwatywy. Jednak wczoraj zapomniałam wziaśc tabletki i rowniez wczorja miał miejsce stosunek....dzisaj zadzwonił mi telefon i wziełam jedna a ta wczorajsza ominełam...prosze napiszcie mi jak duze jest prawdopodobienstwo ze zajde w ciaze??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Gru 23, 2007 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinnaś wziąć dwie równocześnie, ale skoro po prostu ją pominęłaś, to cóż - bywa i tak. wg mnie dużego zagrożenia nie ma, bo z tego co mówisz, to chyba nie wzięłaś tabletki ze środka opakowania, a tak naprawdę o wiele większe zagrożenie powoduje pominięcie tabletek z końca lub początku. mimo wszystko pamiętaj na przyszłość o braniu ich regularnie Wink
a której dokładnie nie wzięłaś? 14 czy 15?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasi_A.:)



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 23, 2007 8:09 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wziełam 14...Smile..mam tylko nadzeje ze nic mi nie bedzie......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Gru 24, 2007 12:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, że nic z tego nie będzie. to była jeszcze tabletka ze środka Wink nie martw się.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36, 37, 38  Następny
Strona 5 z 38

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group