Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zapomniana pigułka....

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 36, 37, 38  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukasz198255



Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 4:14 pm    Temat postu: MOJA DZIEWCZYNA NIE WZIELA TABLETKI Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc mam pytanie moja dziewczyna nire wziela tabletki tzn miala ja wziasc o godz 21 a wziela dopiero o 8 rano czy jest mozliwe ze mogla zajsc w ciaze? Prosze o pomoc

----edited by yalissea----
Dobrze - pomożemy. Tylko najpierw popatrzyłbyś, czy nie ma już takiego samego tematu. Był - a jak szybko spojrzałam, zauważyłam 3. Pewnie jest ich więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No powiem, że wymieściła się w 12 godzinach... właściwie 8.00 to właśnie była 12 godzina. Ja na Waszym miejscu stosowałabym do końca opakowania prezerwatywę.
A według mnie, nie będzie w ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zapiekanka71



Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 8:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,

Moja dziewczyna przyjmuje tabletki od ponad pol roku. Po ostatniej 7 dniowej przerwie miala zarzyc tabletke w piatek, ale niestety nie byla w stanie tego zrobic i zarzyla 2 w sobote (ta pominieta i ta ktora przypadala na sobote) a kolejne tabletki o normalnej porze. W nocy ze srody na czwartek doszlo do stosunku (nie konczylem w niej), czyli 5 dni od zarzycia 1 tabletki i teraz moje pytanie brzmi, czy powinnismy sie obawiac? zaznaczam ze w czasie 7 dniowej przerwy jak i kilka dni przed nia zadnych stosunkow nie bylo. Powinna zglosic sie do lekarza?

z gory dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam
z.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ann



Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 11:46 pm    Temat postu: Zapomniana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zazywam tabletki od 7 miesiecy.Zapomnialm wziac tabletke a mineło 12 godzin wziełam ja z nastepna ktora wziełam z opoznieniem 4 godzinnym i tego dnia wspolzylam czy jest duze ryzyko ciązy prosze o szybka odpowiedz


-----edited by yalissea-------

Jest specjalny jest temat do tego typu pytań.
Temat przyklejony. To tam należy umieszczać tego typu pytanka.

A jak już Tworzysz temat, to wysil się i dopisz drugie słowo, w tym wypadky : "pigułka".

Temat oczywiście przenoszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem nie jestes w ciazy,ale poczekaj na wypowiedzi innych Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
encore



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 11:16 am    Temat postu: Zapomniałam o tabletce-pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, juz od ok 2 lat biore yasmin, ostatnio zapomnialam o tabletce (5 z opakowania) powinnam ją wziąść w niedziele wieczorem, w poniedzialek rano kochałam się z chlopakiem a o tabletce przypomnialam sobie ok 2 godziny pozniej. czyli 17 godzin spoznienia. od razu wzielam zapomniana tabletke i kolejna o normalnej porze. Jakie jest prawdopodobieństwo ze zaszlam w ciążę?? odpiszcie plis


---edit by Wind_Of_Hope---
Prosze nie pisac textu Caps Lockiem Wink



------edited by yalissea---------
Jest specjalny temat przyklejony - "Zapomniana pigułka".
Przenoszę. Tam należy takie tematy umieszczać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natajla



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myśle że baaaardzo nikłe Smile też biore pigułki i nagminnie zapominam brać je w wyznaczonych godzinach Smile zdarza mi sie przekroczyć 12-godzinną tolerancje i w ciąży nie jestem Very Happy z tego co mówił mi lekarz faktycznie może obniżyć sie skuteczność piogułek ale jest to małe obniżenie i zajście w ciąże jest raczej niemożliwe Very Happy więc nie martw się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
encore



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki troche mnie uspokoiłaś, co prawda ćiąża nie bylaby jakaś katastrofa bo niedlugo slub ale jednach chyba jeszcze na to za wczesnie. jeszcze raz bardzo Ci dziekuje jestes koffana :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 11:08 pm    Temat postu: g Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z liczba pominietych pigulek wzrasta ryzyko zajscia w ciaze. ale mysle ze nie masz o co sie martwic jezeli pominelas tylko jedna tabletke.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szanse małe, ale trzeba pamiętać o tabletkach. nastawić sobie alarm w komórce czy coś. zwłaszcza w pierwszym tygodniu.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 36, 37, 38  Następny
Strona 4 z 38

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group