Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zapomniana pigułka....

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 36, 37, 38  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
girasol85



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze dzieki za odpowiedz!!!!!!
strasznie sie boje
wiem glupota straszna stalo sie tak bo normalnie biore o 22 a tego dnia po pracy bylam strasznie zmeczona i zasnelam po 20 i nie wzielam masakra
a mam brac dalej te tabletki czy odstawic skoro mam jakby okres teraz nawet brzuch mnie boli tak jak przy okresie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 2:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że powinnaś normalnie brać do końca później 7-dniowa przerwa, nic nie powinno się stać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ruanda
Gość









PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy 10-cio lub 15-sto minutowe spoznienie również robi jakąś znaczącą różnice jeśli chodzi o godzinę przyjęcia tabletki?
Powrót do góry
pomocy!!
Gość









PostWysłany: Nie Wrz 10, 2006 7:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomozcie! Nie wiem jak to sie stalo ale zapomnialam wziąśc 9 tabletke z opakowania, powinnam byla wziąść ją wczoraj o godz 21 a wzielam dzis o 7.15 a w tą noc kochalam sie z moim chlopakiem. Nie wiem co mam teraz zrobic, wzięlam tą zapomniana tabletke i kolejna mam wziasc o zwykłej porze??Na ulotce pisze tak"w razie nie przyjecia w odpowiedznim czasie jednej tab(pod warunkiem, ze okres od przyjecia poprzednej tab jest krotszy niz 24h) nalezy przyjac ją jak najszybcej.nastepna tab nalezy przyjac o zwyklej porze.." tylko ja tu czegos nie rozumiem, jak okres od przyjecia poprzedniej tab nie moze byc krotszy niz 24h jak sie bierze tab co 24godz. Prosze pomozcie mi bo boje sie ze zaszlam w ciaze!
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 10, 2006 8:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Posłuchaj... zawsze brałaś tabletki o 21.00. Zapomniałaś jej wziąść o 21.00, natomiast wzięłaś zapomnianą tabletkę o 7.15, czyli ok. jedenaście godzin później niż powinnaś. Jeżeli przyjmiesz tabletkę do dwunastu godzin od godziny o której zwykle przyjmujesz tabletkę, to nic się nie dzieje.

Jeżeli natomiast weźmiesz zapomnianą tabletkę, np. na drugi dzień o 23.00, a nie o 7.00, to wtedy już mija 24 godziny od prawidłowej godziny przyjęcia tabletki i już mogą być zachwiania w prawidłowej antykoncepcji.

Kolejną tabletkę należy zażyć już o właściwej porze, tylko należy o niej już naprawdę pamiętać.

Więc, uważam że nie powinnaś się niczym martwić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pomoc
Gość









PostWysłany: Nie Wrz 10, 2006 8:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak mowisz 11 godzin pozniej wzielam tabletke,czyli nie musze sie martwic dziekuje ci bardzo za pomoc:) jestesce kochani ze odp, a mam jeszcze jedno pytanie,wczoraj wyjelam tą zapomniana tabletke z opakowania i po prostu zagadalam sie i calkiem o niej zapomnialam i ta tabletka przelezala cala noc (wyjeta z listka) na komodzie i moje pytanie brzmi czy to moglo obnizyc jej skutecznosc Rolling Eyes
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 10, 2006 8:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mogło obniżyć jej skuteczności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 7:14 pm    Temat postu: pytanie odnoscie skutecznosci tabletek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam nadzieje ze mnei uspokoicie:) Moj problem polega na tym ze zaczełam brac tabletki antykoncepcyjne i bierze sie je w pierwszy dzien miesiaczki ja wziełam w drugi bo w pierwszy poprostu nie miałam jej przy sobie a okres mi sie przyspieszył o jeden dzien wiec czy jest mozliwosc ze te tabletki moga mnie nie zabezpieczyc przed ciaza i wczoraj kochałam sie z chłopakiem a okres miałam 5 wrzesnia czy jest mozliwosc zajscia w ciaze?
Z gory dzieki za odpowiedz:D/Nina
Powrót do góry
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletke powinno się wziąć 1 dni, jeżeli chce się uzyskać antykoncepcje, jeżeli nie przyjmiesz jej 1 dni, a innego to musisz zabezpieczać się dodatkowo przez kolejne 7 dni. Ty tego nie zrobiłaś.. więc nasowa sie wniosek..? ;/ pytanie jeszcze czy stosunek był "skończony" w Tobie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc nie stosunek nie dkonczył sie we mnie .I co myslisz o tym?/
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 36, 37, 38  Następny
Strona 2 z 38

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group