Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zapalenie układu moczowego

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ira
Gość









PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 1:32 pm    Temat postu: bakterie w moczu- pytanie do Geri Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do Geri- pomogła ta zurawina? Ja mam ten sam problem, leczę się od dłuzszego czasu antybiotykami i nic nie pomaga.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 9:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poprawy jako takiej nie widzę.Byłam jeszcze raz u lekarza gin.i oprócz żurawiny w tabletkach,herbatkach Przepisał mi ginjal(zabarwia mocz na niebiesko)globulki Albothyl i szczepionkę urovaxom.Szczepionki na razie nie biorę bo bierze się ją przez miesiąc a ja staram się o dziecko.Pomaga mi picie duzej ilosci płynów i nie myślenie o tym Wink
Powrót do góry
RHIN



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 7:18 pm    Temat postu: Ból przy oddawaniu moczu. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc.Moja dziewczyna ma straszny problem.Od 2 dni ciagle chodzi do toalety.Oddawanie moczu sprawia jej duży ból.Mówi ,ze boli ją podbrzusze i wiadomo "co" w środQ... Co to moze być? Jutro idzie do lekarza.Ja zdiagnozowałem to jako zapalenie dróg moczowych (pęcherza)
Troche sie zestresowałem,bo lekarz ,spytał sie jej,czy jest w ciaży ,lub ją podejzewa.Nie wiem czemu zadał to pytanie.Nie badał jej ponieważ był to lekarz 1 kontaktu,a wizyte u specjalistyma jutro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam, że jest to normalne zapalenie pęcherza, nic strasznego.. dzieczyna dostanie leki i wszystko będzie ok.

Zapalenie pęcherza, również towarzyszy wczesnej ciąży, dlatego padło takie pytanie...
ale nie ma co się martwić, lekarz musiał się o to zapytać, to tak ogolnie.. hehe

nie przejmujcie się Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RHIN



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje Kochanie bierze tabletki antykoncepcyjne ,juz chyba od ładnych paru miechów i zawsze po tej 7 dniowej przerwie w ich brani ma na nowo bóle brzucha ,chećna wymioty itp.Dziś zjadła juz 2,albo 3 tabletke.(jest jej nie dobrze) Jest ze mnie taki panikarz,ale wychodze z założenia ,ze lepiej dmuchać na zimne niz potem sie zamartwiac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 7:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niech skonsultuje się z lekarzem ginekologiem i w takim wypadku poprosi o zmiane tabletek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olcia3535



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 4:58 pm    Temat postu: Ból przy oddawaniu moczu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem...od niedawna częściej chodze siusiu,a mocz,który wydalam ma barwę jaśniejszą niż zwykle,do tego jego zapach jest jakiś dziwny...co najwazniejsze kiedy sie załatwiam boli mnie,a dziś poleciała mi nawet malutka jasnoróżowa kropelka krwi.Dodam,że czasami wstrzymuje siusiu przez co boli mnie troszke pęcherz.Czy to coś powaznego?prosze piszcie swoje opinie...




-----------edit by drapaka------------
Temat postu zostal zmieniony. Proszę, tak na przyszłość, pisac takie tematy aby odzwierciedłały zawartość postów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napewno czeka Cie wizyta u lekarza Exclamation Tutaj raczej cięzko bedzie komus wydac diagnoze tym bardziej nie badajac Cie Confused Mysle ze powinnnas koniecznie isc do internisty ktory zleci komplet badan szczegolnie badań moczu i ewentualnie skieruje Cie do innego lekarza.Mysle ze jest to konieczne.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alicja_188



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam:) z tego co napisałaś wynika ze prawdopodobnie masz przeziebione nerki lub pecherz.Powinnas isc do lekarza i zrobic sobie badanie moczu; szybciutko,bo z kazdym dniem bedzie bolalo bardziej. Zapewno to wynik noszenia krotkich bluzeczek lub spodni biodrowek Wink Wink ,albo poprostu masz tendencie do przeziebiania sie..tak dla ciekawostki jesli przeziebiłaś raz nerki lub pecherz to prawdopodobnie bedzie Ci sie to zdarzac czesciej Wink Wink Wink .Dbaj o siebie:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej:) z tego opisu wynika ze masz albo zapalenie pecherza albo nerek! ja mam kamienie na nerkach wiec zcesto mam zapalenie pecherza i takie objawy jak opisalas... idz do lekarza ..przepisze ci lekrastwa i przejdzie ci raz dwa:) ja nawet juz nie chodze do lekarza z tym tylko jak mnie dopadnie bol pecherza to od razubiore tabletki bo mam zapas przygotowany w domu:) zycze zrowka i dbaj o nerki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group