Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zapalenie układu moczowego

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olaaaaaaaaaa :(
Gość









PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 7:03 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juz jest dobrze dostalam to co pisala osoba wyzej i mi bol przeszedl mam nadzije ze nei dojdzie do zapalenia pecharze Wink
Dziekuje za pomoc Wink
POZDRAWIAM
Powrót do góry
Andziula
Gość









PostWysłany: Nie Kwi 02, 2006 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,
2tyg temu mialam zapalenie pecharza i bralam furaginum.. nie wiecie,czy moze byc to powodem opoznienia okresu? spoznia sie juz 2tyg..
Powrót do góry
jolcia
Gość









PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej Andziula,
z tego co mi wiadomo to zapalenie pęcherza nie wpływa na opóźnienie okresu, jedynie boli i trzeba to dorze wyleczyc sama mam często zapalenie i wtedy faszeruje sie duża ilością witaminy C i furaginem. Wiem jak to cholernie boli , uważam ze powinnaś iść do ginekologa i zapytać go co może być przyczyna tego opóźnienia. pozdrawiam

Dodano: Wto Kwi 04, 2006 4:29 pm

dziewczyny, swietnym i sprawdzonym domowym sposobem na zapalenie pęcherza są tzw parówki z rumianku które nagrzewają pęcherz i trochę uśmieżają ból, polecam. jednoczesnie radzę łyknąć furaginek i witaminki C. wtedy na dłużej jest spokój. Pa
Powrót do góry
geri



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 3:37 pm    Temat postu: bakteria w cewce Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!
Po zabiegu łyżeczkowania macicy, odczuwam pieczenie w cewce moczowej(szczególnie jak mniej wypije)po oddaniu moczu.W wymazie z cewki wyszło że mam streptococcus agalactiae +++.Leczyłam sie furaginem(po którym bolała mnie głowa) i antybiotykiem oflodinex(wrazliwy na ten lek).Nie widze poprawy.Dodam że łykam trilac, i przyjmuje lactovaginal.Co jeszcze mam przyjąć zeby pozbyć sie tej bakterii.Może miał ktoś taką i wyleczył sie.Może potrzeba silniejszy antybiot. Pomocy! Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Gość









PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 5:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja podczas ciazy rowniez mialam bakterie w moczu,rowniez bralam furagin,oraz lactovaginal,bralam rowniez mnostwo innych lekow.Efektow nie bylo.Moja babcia poradzila mi abym zaczela jesc zurawine,pic soki z jej owocow...wysmialam ja!!No ale coz nie widzialam juz innego wyjscia...Wzielam sie za kuracje zurawina,nie odstawiajac lekow przepisanych przez lekarza.Z czasem bol ustawal(boze ile ja wtedy nocy z bolu pecherza nie przespalam)Po pewnym czasie udalam sie na kontrolne badanie moczu.i......niewiarygodne czysiutki,wszystko dobrze,jestem zdrowa!!Nie wiem czy to zasluga zurawiny ktora pochlanialam tonami czy poprostu leki wkoncu pomogly.Ale nie musialam znowu wracac do spitala i w domciu moglam pozostac do rozwiazania...Sprobuj napewno nie zaszkodzi a moze pomoze...Pozdrawiam
Powrót do góry
geri



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 31, 2006 9:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo ci dziękuję za odpowiedż.
Na pewno zacznę pić żurawine.Tylko tak się zastanawiam gdzie ją kupic?W sklepie widziałam sok żurawinowy, ale na odwrocie przeczytałam że to mieszanka soku jabłkowego, jagodowego i jakaś mała część żurawiny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Gość









PostWysłany: Sro Maj 31, 2006 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no nie ma sprawy.Ja kupowałam urawine w sloiczkach.Jadla z nia kanapki a do popicia rozcienczalam ten przetwor w wodzie.Nie za smaczne ale pomoglo.Zycze szybkiego powrotu do zdrowia
Powrót do góry
crimzzon



Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 3:37 pm    Temat postu: Bole przy oddawaniu moczu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam bole przy oddawaniu moczu w cewce moczowej i penisie. Oddaje mocz czesto. Boje sie ze to jakas choroba weneryczna. Nie mam zas zadnych zaczerwienien ani krost na penisie. Bylem dzisiaj u lekarza, oddalem mocz do analizy. Problem ten mam od poniedzialku. Po niedzieli mam wyniki, az sie boje. Prosze o rade.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Panek
Gość









PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety nie bardzo mozemy ci pomuc...skoro oddales mocz do analizy to i tak sie wiecej od lekarza dowiesz niz od nas

moge cie tylko wesprzec jak sie bardzo boisz
Powrót do góry
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz ja tak mam jak za dużo piwska i kawy wypiję ;] Może przyjmujesz za duzo płynów moczopędnych, czy jakichś różnych środków chemicznych?

Wczoraj się parę godzin męczyłem(co parę min do kibelka) ale przeszło po "wymuszonym" oddaniu moczu - prysznic na ujście cewki i gotowe.

Nie twierdzę że to to samo, ale zawsze jakieś pocieszenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group