Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wszystko a propos Palenia Papierosów-temat specjalny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojtula



Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kujawsko-pomorskie
PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nikka napisał:
RZUCAM RAZEM Z WAMI!!! Jutro też tu będę...


Nie palę 10 dzień Very Happy na Tabexie . Ciężko psychicznie, nie wiadomo co zrobić z rękoma. Zaczęły się bezsenne nocki . Myślę że to wytrzymam . Paliłem 25 lat ,ostatnio 2 paczki dziennie. Jedno jest dobre : inny oddech Laughing . Wspomagam się marchewkami i landrynkami .
Ciekawe co z kolegą który zaczął prowadzić dziennik ? Pali nie pali ? Odezwij się .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
introveert



Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 3:34 am    Temat postu: Re: Wszystko a propos Palenia Papierosów-temat specjalny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To kiedy rzucacie paleni Very Happy[/quote]
Kiedy dzisiaj przyjechałem do domu, ujrzałem na biurku kartkę, którą napisała mi moja siostra. Jestem Twoją siostrą i dlatego dbam o Twoje zdrowie...było napisane wszystko o tabletkach Tabex, a na półce opakowanie tabletek. Wiele razy próbowałem rzucić palenie,ale niestety bez pozytywnych rezultatów. Od dziś zaczynam stosować kurację na Tabexie z wiarą, że naprawdę mi się uda i chcę tego:) trzymajcie kciuki, pozdrawiam wszystkich Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
CODManiac



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 9:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam problem z rzuceniem palenia.. chce zucic ale podejrzewam ze niemoge sie powstrzymac psychicznie.. Dirtuje na rowerze i od kod pale fajki widze ze lape zadyszke przy kazdym skoku oraz przy zwyklej jezdzie chce uniknoc kosztów tabletek lub innych wspomagaczy ze tak to ujme moja dziewczyna prubuje mi wbic do glowy zebym zycil ale jak juz pisalem niemoge ograniczam sie ile wlezie jak palilem cala paczke to teraz pale 6-10 papierosów na dzien mam motywacje ale czegos mi brakuje moze pomozecie.. ? :oops:
Pozdrawiam.. :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SandraW



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Paliłam przez jakieś 10 lat. Wiele razy probowałam rzucić, aż w końcu trafiłam na specyfik, który zwie się Tabex. Lekarz powiedział, że to tańszy odpowiednik Zyban (czy jakoś tak - kuracja kosztuje kilkaset złotych). Nawet nie wiem, jak to się stało, że nie palę już 6 miesięcy ( może żałowałam tych wydanych 30 zł na Tabex Smile ) Naprawdę polecam!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Adrian26



Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznan
PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 11:37 am    Temat postu: TABEX dziala!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bylem palaczem niecale 10 lat. Gdy sam probowalem rzucic palenie, to nie dluzej niz kilka minut wytrzymalem bez papierosa.

Uslyszalem o tabletkach TABEX. Nieco od znajomego, sie dowiedzialem, a reszte przeczytalem tutaj. Zaczolem brac. Lecz nie bylbym soba, jesli bym nie zmodyfikowal sobie dawki Smile Juz po kilku tabletkach tego samego dnia zauwazylem ze pociag fizyczny jest znacznie mniejszy, ze udaje sie wytrzymac 2,3,4.. coraz wiecej godz bez papierosa. Nie palilem calego. Raczej kilka razy sie zaciagnolem. I tak oto juz czwartego dnia rzucilem palenie. Psychicznie trzebabylo sie tylko choc troche postarac i ...dzis nnie pale juz tydzien. Nie pale, i naprawde odczowam poprawe na zdrowiu. A mam tymbardziej co odczowac, gdyz palilem 40-50 tzw. skretow. Palilem tak duzo, ze kupowalem pol kilo tytoniu, bibolki i palilem niemal jeden po drogim. Ciagla zadyszka, zmeczony, poranki kaszlace, nie raz sie dusilem gdy przebieglem sie kilka metrow bo tramwaj prawie odjerzal... POLECAM TABEX!!

---edit by Wind_Of_Hope---
Temat przyłaczam do zbiorczego o papierochach. Prosze nie zakładac nowego dot. Tabexu- on jest zablokowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SandraW



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 12:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam dokładnie tak samo... Oczywiście na początku nie wierzyłam, że ten cały Tabex mi pomoże. Myślałam sobie: "kurde kosztuje 30 zł, a to przecież 5 paczek fajków, więc może je sobie kupić..." Smile Ale kupiłam Tabex i nie pale wciąż... ani nie przytyłam, ani nie chce mi sie jakoś szczególnie palić... po prostu zwycięstwo!Smile

---edit by Wind_Of_Hope---
Temat przyłaczam do zbiorczego o papierochach. Prosze nie zakładac nowego dot. Tabexu- on jest zablokowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wojtula



Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kujawsko-pomorskie
PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 3:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć ! Po Tabexie nie palę już dwa miechy ( z dwóch paczek dziennie) . Faktycznie psychicznie trzeba sie też trochę nastawić . Zdarzają się kryzysy ,ale cieniutkie Smile .Najgorsze to to że przytyłem i to sporo . Czas teraz na odchudzanie :0
Tak trzymajmy Wink

---edit by Wind_Of_Hope---
Temat przyłaczam do zbiorczego o papierochach. Prosze nie zakładac nowego dot. Tabexu- on jest zablokowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SandraW



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 10:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście nie przytyłam Smile i mam nadzieję, że tak zostanie... Chociaż ostatnio odczuwam powiększenie się żołądka Very Happy

---edit by Wind_Of_Hope---
Temat przyłaczam do zbiorczego o papierochach. Prosze nie zakładac nowego dot. Tabexu- on jest zablokowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szparka3



Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy Dzieki tym tabletkom nie pale juz 1rok i 3mies.chwale i polecam wszystkim.paliłam 19lat wiec troszeczke
dzis moze nie jestem jeszcze wolna ale napewno szczesliwa z faktu iz nie pale
ciagnie -jasne,lecz nie ma juz odruchu(przyzwyczajenia)siegania po kolejnego papierosa!!!!jest mało rzeczy z ktorych jestem ale z tego jestem dumna
trzymam za wszystkich kciuki powodzenia Smile

----edit by Pituszka
Poprawialm Smile


---edit by Wind_Of_Hope---
Temat przyłaczam do zbiorczego o papierochach. Prosze nie zakładac nowego dot. Tabexu- on jest zablokowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szparka3



Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 8:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy
przytyłam 8 kg.ale....w sumie to dobrze
po ok 8mies. wróciłam do swojej wagi.Plusy to ZDROWIE no i nie CUCHNE tak okropnie!!!
Dzis czuje jak pachna inni(palacze)
POZDRAWIAM i trzymam kciuki za siebie takze


----edited by emilka----
proszę nie wstawiać więcej niż 3ech znaków przestankowych obok siebie. dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 4 z 21

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group