Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wszystko a propos Palenia Papierosów-temat specjalny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Beza111



Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Pią Wrz 11, 2015 9:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja przez wiele lat nie myślałam o paleniu, a niedawno posmakował mi tytoń. Palę nie wiele paczkę na miesiąc ale i tak uważam, że to za dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stefankata



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 12:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To prawda, tylko silną wolą mozna wygrać z paleniem. Mój znajomy rzucił w ten sposób, że pewnego dnia postanowił, że nie będzie już palił i do dziś wytrwał w tym postanowieniu. Smile Mówił mi, że najgorszy był pierwszy miesiąc kiedy głód nikotyny był największy i organizm się oczyszczał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joanna45



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 28, 2015 9:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stefankata napisał:
To prawda, tylko silną wolą mozna wygrać z paleniem. Mój znajomy rzucił w ten sposób, że pewnego dnia postanowił, że nie będzie już palił i do dziś wytrwał w tym postanowieniu. Smile Mówił mi, że najgorszy był pierwszy miesiąc kiedy głód nikotyny był największy i organizm się oczyszczał.

To gratuluje Smile Palenie to w sumie chyba najłatwiejsze uzaleznienie do samodzielnego przezwycieżenia. Mój brat musiał niestety iść na stacjonarną terapię do Ośrodka Leczenia Uzależnień Oaza. Znalazł tam wsprawcie psychologa i dzięki skutecznej detoksykacji udało mu się wyjść z nałogu. Dużym plusem było też położenie ośrodka w zacisznym miejscu, co pozytywnie wpływa na psychike. Ale to było łączone uzależnienie z alkoholowym więc troszkę bardziej skomplikowana sprawa. Podziwiam każdego komu udało się samodzielnie przezwycięzyć nałóg Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MikeF



Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 22, 2015 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak myslicie jaka jest najskuteczniejsza metoda dla palaczy do rzucenia palenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iza25



Dołączył: 30 Kwi 2016
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Mazowsze
PostWysłany: Pon Maj 02, 2016 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak boisz się że przytyjesz po rzucenia palenia to zacznij biegać albo jeździć na rowerze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anna224



Dołączył: 05 Maj 2016
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepsza metoda rzucania palenia - znaleźć sobie zajęcie np. gra w piłkę, jazda na rowerze albo nawet czytanie książki. Czujesz chęć palenia, to od razu się czymś zajmij.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zbiboa



Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzednikiem, zajęcie się nowym hobby pomaga odciągnąć myśli o fajkach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zbefi



Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 12:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przydatny post!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiabarwniak



Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 8:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście, macie racje. Można nałogom się przeciwstawić. Jeśli chodzi o mnie, to jeszcze kilkanaście miesięcy temu szła paczka za paczką- dużo stresów. Teraz postawiłam na zdrowszy tryb, to znaczy uważam, że najważniejszy jest balans. Ograniczyłam palenie, paczka papierosów potrafi u mnie leżeć prawie cała miesiąc. Akurat wybrałam marki VaBanque bo mają mniej szkodliwych substancji i delikatny aromat, nie czuć ode mnie :p Zajęłam się sportem, jak mniej palę, mam lepsze wyniki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
danaglam



Dołączył: 30 Kwi 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokłądnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny
Strona 20 z 21

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group