Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wszystko a propos Palenia Papierosów-temat specjalny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kwiatkowska



Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Gru 12, 2014 2:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja kupiłam tabletki na rzucenie palenia. Niedługi zmieniam pracę. Tam gdzie pójdę nikt nie pali a tu gdzie jestem jest taki zwyczaj wychodzenia zbiorowego na papieroska. Zastanawiam się czy zacząć już, kiedy mam zapał. Czy poczekać aż wejdę w to nowe towarzystwo, gdzie nie będzie pokusy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
piotrkowal760



Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cóż, uważam że papierosy to najgorsze świństwo, ostatnio stojąc w kolejce w sklepie widziałem jak starsza pani wydala 96 zł Shocked tylko na same fajki, już sama ekonomia mi mówi że to nie może być dobre Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patkaf



Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A niby Polska biedny kraj Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Puszek7



Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z dużego miasta.
PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie palę 5 lat, ale zanim zaczęłam rzucać przeżyłam męki.Kilkakrotnie rzucałam i wracałam do fajek.Mimo że dłuższy czas nie palę, jednak jeszcze tęsknię za fajkami. Trzymam za Was kciuki.Paliłam przez 25 lat i rzuciłam, to Wam uda się również.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
domczaa



Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie pale już 10 miesięcy ;D paliłam 8 lat Wink rzuciłam od tak bez żadnych pomocy Wink
Uda się to każdemu ! 3mam kciuki za wszystkich, którzy rzucają palenie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
profit



Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 3:33 pm    Temat postu: Palenie fuj Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja już nie pale miesiąc, trzymam się twardo. Trzymam za wszystkich kciukaski, mam nadzieje, że też dacie radę. Trzeba być silnym!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiktoriamadak



Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja znowu próbuję rzucić, kilka dni już minęlo i jest lepiej ale jakbym miała teraz iść na jakąś imprezę to chyba bym nie wytrzymała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pokorny



Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 3:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Według mnie przy rzucaniu palenia najważniejsza jest silna wola a nie żadne pomocnicze leki, których głównym zadaniem nie jest nam pomóc a wyciągnąć od nas dodatkowe pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Arbuz



Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 11:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawda, nic innego jak silna wola nie wygra. Wiem coś o tym bo kolejny raz zaczynam rzucać palenie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcinjunior



Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 10:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi udało się rzucić w bardzo prosty sposób - po prostu przestałem palić Smile Polecam wszystkim taką praktykę, wszelakie pastylki, plastry i inhalatory raczej wam nie pomogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 19 z 21

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group