Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wszystko a propos Palenia Papierosów-temat specjalny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rabarbarka



Dołączył: 23 Maj 2018
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukam skutecznej porady dotyczącej tego jak rzucić palenie papierów. Od razu chciałabym zaznaczyć, że nie pomagają mi żadne plastry oraz tabletki do ssani. Bardzo zależałoby mi na tym żeby rzucić palenie, ponieważ staram się o dziecko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcin p



Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żadne sposoby na rzucenie palenia nie będą pomocne, gdy nie masz motywacji. Ty, ją masz. Warto unikać sytuacji, miejsc i osób, a nawet własnych myśli, które wyzwalają głód nikotynowy. Można zastosować tabletki, gumy, plastry. Wiem,że to taka gadka szmatka, ale trzymam kciuki, bo od czegoś trzeba zacząć. Powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Strona 21 z 21

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group