Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wszystko a propos Palenia Papierosów-temat specjalny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 7:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie to nie jest ani stres ani jakieś że musze zapalić i wogóle
ja poprostu kocham pety;]
np ; piwo bez paierosa nie ma smaku;] kocham momet zaciągniecia sie i wypuszczenie dymu kółka i inne bajery:d uwielbiam to! ale niestety to śmierdzi strasznie i dlatego chce rzucić;] mobilizuje sie i mobilizuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wyobrazcie sobie ze kiedy rzucilam to przez miesiac co noc mi sie snilo ze sie zaciagam papierosem i robi mi sie fajnie. masakra. ale zaluje ze do tego wrocilam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez miewalam sny ... oh ten problem z paleniem Wink
jednak to nie jest tak latwo z tym zuceniem ... ja tez robilam to wiele razy i nigdy na poczatku nie bylo latwo.
Jak zastapic nie palenie ? I tak jem wiecej niz moj organizm potrzebuje wiec to bez sensu. Pozatym palenie jest dobre w pracy Wink zawsze jak mialam dola i potrzebowalam przerwe mowilam ze musze isc na papierosa ... Pozatym przy papierosie poznaje sie ludzi ... jest czas na rozmowy miedzy jednym a drugim buchem.
Pomaga mi w niepaleniu mysle o tym ile wiecej moge przebiec, to ze zupelnie lzej mi sie oddycha, to ze ogolnie mam lepsze samopoczucie i to ze nie musze sie denerwowacgdy nie mam drobnych na kolejna paczke( stres przy paleniu rowniez sie ujawnia Wink. )
Raz zrobilam zaklad z 2 znajomych ... ten kto zacznie palic mial uslugiwac innym ... ostatecznie oni wytrzymali do sylwestra czyli jakies 2 miesiace a ja dzieki temu nie palilam ponad rok.
Obecny etap nie palenie ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie pale od 2 dni;] i dziś pierwsza impreza bez palenia:DVery Happy bedzie hardcore:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powodzenia w trzymaniu sie postanowienia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobry_kolega



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 2:02 pm    Temat postu: RZUCAMY;]] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, dzisiaj jest 6 dzien rzucania... CHAMPIX jest swietny, nie ciagnie mnie wogule do palenia i nie smakuja mi papierosy. Od poniedzialku 0 palenia:) Pozdraiwam

PS
cikawe co bedzie jak tabletki sie skoncza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro nie paliłeś to skąd wiesz że Ci nie smakuja;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jędrzej



Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Jestem palaczem od 9 lat a mam 24 lata i na początku było fajnie paliłem 1 paczke na 3 dni potem coraz więcej a teraz obecnie 1 paczka w pracy (8 godzin pracy) po pracy druga paczka a czasem nawet i więcej rzucałem już kilka razy bez skuktów większych i sukcesów stosowałem rózne matody gumy do rzucia nicorette po których bardziej mi sie chciało palić oraz rezonas magnetyuczny po którym nie paliłem max 5 dni tera zaczynam od jutra kuracje TABEX"sem moze mi sie uda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

osiągnołem sukces;] ograniczałem sie w paleniu jak mogłem;]
i dziś postanowiłem zrobić test;] zapaliłem peta;] i mało sie nie zrzygałem:D
papierosy mi obrzydłyVery Happy nie spaliłem nawet całego peta;] nareszcie koniec ze smierdzącymi petami:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nikka



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie palę od 6 dni.Wspomagam się Tabexem , ale jak sobie o im przypomnę. niewiem czy to działa. Paliłam 1-2 paczek dziennie od 18 lat. Obecnie mam 33 lata. Co mnie zmobilizowało? Mój syn zaczął popalać.Wczoraj wyrzuciłam Męża ż ajkami z domu... Swoich papierosków pozbyłam się w momencie rozpoczęcia leczenia. jest mi ciężko pozostały odruchy- wstaję żeby zapalić i siadam spowrotem bo ja przecież już nie muszę palić. Myślę że duzo dobrego daje autosugestia. RZUCAM RAZEM Z WAMI!!! Jutro też tu będę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 3 z 21

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group