Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wspomagacze w odchudzaniu i nie tylko

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jola29



Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 4:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam Ci kupić Ja biorę od 2 tygodni i schudłam już 6 kg, a wiec działa. Oczywiście liczy się też dieta i ćwiczenia. Jeśli tego nie ma to nie będzie efektów. Już się nastawiam, że kupię kolejne opakowanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tomanek



Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie to nie przeszło. Jedyne suplementy, które działały i to delikatnie znalazłem na stronie Nie wiem do końca co było przyczyną lecz dobrze się czułem po tych suplementach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andrei



Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 9:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

naprawde nie mogłabym faszerowac swojego organizmu chemia. Po to stosuje diete i zdrowy tryb zycia aby wlasnie unikac takich rozwiązań. Poza tym jeśli mam być szczerza – nie wierze w takie suplementy dzieki których w tydzień schudnie się 5 kg. Najlepsza jest zrownowazona dieta i cwiczenia. Wiadomo, ze nie wszyscy maja glowe do prowadzenia zdrowej diety i robinia tych wszystkich zakupow, ale na to jest rozwiązanie: sa przeciez gotowe salatki i mieszanki warzyw idealne na zdrowy posilek (np. Fit&Easy ma duzy wybor: salatki z Rudola, losisiem, serem – no po prostu cale mnostwo). Także nie ma wymówek! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wronka



Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 2:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam zieloną kawę. Naprawdę bardzo dobra w działaniu - mniej dobra w smaku Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karmela99



Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 08, 2015 12:04 am    Temat postu: Imbir na odchudzanie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć,

u mnie w kuchni palęta się od pewnego czasu imbir i czytam własnie o jego własciwościach. Wspomaga odchudzanie z tego co mi zapadło w pamięci Very Happy i takie pytanko do was. Może w daniach jakiś stosujecie imbir?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blackdress



Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 11, 2015 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety nie, nawet nie wiedziałabym jaką potrawę przyrządzić z imbirem. Lubię ciastka imbirowe, oczywiście kupne, ale są dobre Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karmela99



Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 13, 2015 12:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blackdress napisał:
Niestety nie, nawet nie wiedziałabym jaką potrawę przyrządzić z imbirem. Lubię ciastka imbirowe, oczywiście kupne, ale są dobre Smile


Na ciastka imbirowe w takim razie muusze zdobyć przepis jakiś sprawdzony.
Do dobrej herbaty i kawy dużo podejsc robilam więc i do ciast trzeba się nastroić. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rakija



Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 17, 2015 2:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno mogą. Zależy co kupujesz. Ostatnio pojawiło się tyle tych preparatów, że trudno powiedzieć, które są skuteczne, a które są ściemą. Na pewno na rynku są takie, które działają i takie, które są picem na wodę. Zawsze staram się sprawdzać skład, bo na pewno są substancje skuteczniejsze w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
void



Dołączył: 15 Lis 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 29, 2015 10:36 am    Temat postu: przepis Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O tak, ciasteczka imbirowe. Moja babcia zawsze piekła je na jesień. Wspomagają nie tylko odchudzanie, ale też wzmacniają organizm. Od jakiegoś czasu mam zapisany przepis, którym z chęcią się podzielę. Myślę że dosyć prosty do wykonania:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karmela99



Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 31, 2015 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ten przepis ktoś z ancymonek próbował? Chciałabym zrobić ten, ponieważ inny z internetu mi nie wyszedł i jednak się troche teraz uprzedzilam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group