Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wspomagacze w odchudzaniu i nie tylko

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eldzi



Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 12:36 pm    Temat postu: odchudzanie a łóżko masujące :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy któraś z Was kiedykolwiek używała łóżek masujących Hotstone? Pytam, bo wiem, że oprócz leczniczych właściwości mogą mieć też odchudzające, a poza tym świetnie masują ciało Smile Widziałam takie w centrum rehabilitacyjnym, są naprawdę fenomenalne, nawet miałam okazje wypróbować. Można na nich baaardzo wypocząć Smile No i nie jedna Pani stwierdziła, że schudła, co mnie zaskoczyło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minkaa



Dołączył: 26 Gru 2014
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 10, 2015 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam,ze w odchudzaniu bardzo skuteczne są zioła. Sama jestem przeciwna wszystkich agresywnie reklamowanym w sieci suplementom diety bo jestem zdania,że są oszukane. Oraz kolejne leki na pewno nam nie służą. Z kolei bardzo wiele ziół od zawsze ma udowodnione działanie odchudzaje, Na przykład:
aloes
czosnek
czy też picie zielonej herbaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinga94



Dołączył: 08 Lis 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 08, 2015 9:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może nie tyle zioła (nie wiem jak działają bo nie stosowałam) to suplementy diety zawierające naturalny skład a jak naturalny to wiadomo są tam jakieś zioła i różne takie inne Smile Polecam poczytać sobie w Internecie o suplementach np. tutaj: ---REGULAMIN------ pamiętajcie, że samymi suplementami diety za wiele nie zdziałacie Smile trzeba jeszcze ograniczyć jedzenie i zacząć troszkę się ruszać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
raisin



Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2016 2:44 pm    Temat postu: Jagody goji odchudzanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy jagody goji pomagają w odchudzaniu? Podobno przyśpieszają metabolizm, to prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
odin26



Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 09, 2016 2:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście, wśród wielu innych właściwości jagód goji wymienia się właśnie zdolność do przyśpieszania metabolizmu, a więc wspomaganie przy odchudzaniu. Wynika to bodajże z tego, że goji mają w składzie kwas linolowy, który przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
raisin



Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 10, 2016 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a w jakiej postaci i w jakich ilościach należy spożywać te jagody goji, żeby dało to jakiś efekt odchudzający? W suplementach czy w naturalnej postaci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mohita



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 20, 2016 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdzieś przeczytałam, że żeby efekt odchudzający był widoczny to trzeba wypijać od dwóch do czterech szklanek soku z jagód goji, jak dla mnie straszna ilość O.O, a chyba ten sok do najtańszych nie należy....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nano



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 20, 2016 5:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można pić w postaci soku, ale spokojnie efekt odchudzający też będzie jeżeli np. dodasz suszone owoce jagód goji do musli czy do jakiegoś deseru.

Jakieś badania wykazały, że efekt odchudzający jest już zauważalny przy jedzeniu od 5 do 15 g suszonych owoców goji dziennie, więc nie ma tragedii Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalmanka



Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 9:46 pm    Temat postu: jagody Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja to je jako przekąskę, podobnie jak morwę białą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalmanka



Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie słyszałam nigdy o takich właściwościach imbiru, super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group