Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wspomagacze w odchudzaniu i nie tylko

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Maj 31, 2014 9:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak już zostało powiedziane nic nie zastąpi ćwiczeń i dobrej diety suplementy mogą jedynie wspomóc nic więcej. Nie ma magicznych środków po których zrzucimy od razu 10 kg Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zales1



Dołączył: 19 Sie 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej
Z tej strony chłopak ale wiem co nieco. Możesz spotkać się z suplementami na spalanie tłuszczu i one nie mają nic wspólnego z białkiem. Są to substancje zwiększające przemianę materii, termogenezę czyli powodujące spalanie tłuszczu w Twoim organizmie. Mają to do siebie, że zazwyczaj podnoszą też ciśnienie krwi więc nie mogą być stosowane przez osoby z problemami z sercem. Tu znajdziesz wiele takich produktów---reklama----

Inna grupa produktów, które także są stosowane podczas redukcji to właśnie różnego rodzaju białka, szejki białkowe i produkty zastępujące posiłki. To zdrowa metoda na skuteczne odchudzanie, choć nieco dłużej trzeba czekać na efekty niż w przypadku typowych spalaczy tłuszczu. Tu znajdziesz białka, które śmiało można stosować zamienni z posiłkami.
Przy wyborze należy się tylko kierować tym aby miały jak najmniej węglowodanów w składzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MinaHarker



Dołączył: 18 Sie 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 28, 2014 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja popijam – zdrowe soki ;p Jestem typem podjadka niestety, i nieraz łaziłam po domu i się dopychałam, a że lubię warzywa i owoce, to postanowiłam w tę stronę podziałać Wink Tu znalazłam fajne przepisy i porady dietetyka:----REKLAMA----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Arbuz



Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 16, 2014 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oprócz ćwiczeń może być też yerba mate
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Wrz 18, 2014 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak już wcześniej pisałam nie ma magicznego środka na odchudzanie Smile no niestety nasza technologia nie jest jeszcze aż tak zaawansowana. Ale ostatnio coraz częściej bardzo pozytywnych opinii jest o Diecie cambridge. Wiem że pewnie już kilka osób o niej słyszało i na pewno było to również z moich wypowiedzi Smile ale naprawdę coś w tym jest. Nie od razu możemy liczyć na spadek całej naszej zbędnej wagi ale przy odrobinie "pracy" jest to osiągalne Skoro moja znajoma schudła a ciągle zdarza jej się podjadać w nocy i pożera tony słodyczy to każdy da sobie radę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marekkuc



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 11, 2014 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

popieram Sarsaparilla
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 3:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poza tym jako ciekawostkę o Diecie Cambridge mogę wam powiedzieć iż niedawno natknęłam się na ich VI edycję Międzynarodowego Konkursu INTERNATIONAL SLIMMER OF THE YEAR 2014 Smile a tam już są opisane historie ludzi jak powoli i systematycznie chudli żeby osiągnąć obecną figurę wraz ze zdjęciami oczywiście. Także naprawdę jest ona jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych diet o jakiś słyszałam Smile poczytajcie trochę może sami się przekonacie. Zamiast sami w domu kombinować co i jakich ilościach jeść żeby było dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chorobliwa
Spamer


Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja tam sceptycznie podchodzę do tych wszystkich suplementów czy wymyślnych diet. Nie ma diety cud, a takie suplementy nie na każdego podziałają skutecznie. Grunt to racjonalne odżywania dostosowane indywidualnie i dużo ruchu. Spójrzcie na stronę zakaz umieszczania linkówbłonnik, oliwa z oliwek - to jest sposób na smukłe ciało, ale nie ta często gęsto reklamowana chemia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wracam do dbania o siebie, i się zastanawiam nad jakimś wspomagaczem, ale zastanawiam sie czy to faktycznie ma sens
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ariadna74
Spamer


Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emilka napisał:
takie chetbatki to glupota wcale nie przyspieszają trawienia tylko dzialają przeczyszczająco.jak wypijesz taką to tak ci pogoni ze do łazienki nie dolecisz.

a ja sie z tym nie zgodze bo to zależy od organizmu i w niektórych przypadkach powoduje moze biegunke, tylko trzeba wziąć czynnik, który towarzyszy przy przybieraniu na wadze, a mianowicie zaparcia. Herbatki, który zmiejszaja łaknienie to jak najbardziej dobry sposób dla osob, ktore nie sa łasuchami, a po prostu mają zwiekszony apetyt. ja duzo pije kawy bo mi to zmiejsza apetyt, oczywiście z filtrem [reklama] magnezowym bo jak wiadomo wyplukuje magnez, ale kiedys kupiłam bardzo dobrą herbate Sage z jakimiś składnikami , po których ani jeśc mi się nie chcialo, ani nie pedziło nadmiernie, nie zielona była, jakaś inna, ale nazwy nie pamietam, tylko coś z linią sie kojarzyło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 12 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group