Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wspomagacze w odchudzaniu i nie tylko

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

należy wspomnieć o tabletkach, które mają podobne działanie co "hebratki"..
Ponoć są bardziej szkodliwe..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoOod



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kazdy syntetyczny srodek nie dziala w tak dobry sposob jak naturalny_. jak dla mnie korzystanie z tabletek jest bezsensowane niszczymy sie sami jakimis sztucznosciami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sro Cze 07, 2006 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale jeżeli komuś zależy to i tak dąży do celu za wszelką cene
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoOod



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 10:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

racja _. wiem ze czlowiek "zdesperowany" dazy do celu nie patrzac na ujemne skutki .. chce tylko schudnac nie liczac sie z tym jak to sie odbije na jego zdrowiu w przyszlosci ... _ w sumie to chyba nie da sie komus tego racjonalnie wytlumaczyc . _ wiem sama po sobie jak wszyscy wokol wmawiali mi ze zle robie odchudzjaac sie czasami wrecz drastycznymi metodami - teraz wiem - mieli racje .. czlowiek uczy sie na bledach ! szkoda ze swoich a nie cudzych :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie można cofnąć czasu..
..i coraz częsciej zastanawiając się nad tym żałuję..
Dlaczego nie można zaakceptować siebie takim jakim się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoOod



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 6:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oto nasza psychika .. oto nasz najwiekszy problem ... _ najlepiej jest miec jakies wsparcie a gdy juz taka osoba jest to duzo sie dokona ... nie sadze zeby byl ktos kto akceptuje siebie w 100% a im ktos wyglada lepiej tym gorzej na siebie patrzy - zaobserwowalam to zachowanie _. nie ma chyba takiego planu wedlug ktorego polubi sie sibie - kazdy jest inny i na kzadego co innego dziala .. po prostu nalezy zaczac wierzyc w siebie i wiedziec jaka ma sie wartosc newet jesli ma sie jakies wady nie nalezy zapominac o zaletach ... zacznij od dzis ... moze kiedys sie uda ... warto probowac ... gdy cos czlowike chce to dokona tego predzej czy pozniej-nie nalezy jednak byc niecierpliwymm ... pozdrawiam... Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 4:13 pm    Temat postu: Dziwne środki :D Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kwas hydroksycytrynowy - Zmniejsza łaknienie. Ułatwia przetrzymywanie glikogenu w wątrobie i mięsniach dzieki czemu zmniejsza sie uczucie głodu

Chitosan

twojadieta.info/artykul/chitosan/

absorbuja tłuszcz o masie od 4 - 6 razy wiekszej od własnej , ktory jest usuwany zanim moglaby nastapic jego przemiana.

Gymnea Sylwestra - roslina ta stosowana w tradycyjnym systemie zmniejsza apetyt na słodycze. wie godziny po wypiciu herbaty z kilkoma kroplami tej rosliny odczuwa sie gorzki smak w ustach podczas jedzenia słodyczy Very Happy



mam wiecej takich dziwnych supli jak co moge opisac ale to potem D:

----edited by Yalissea
Proponuję takie rzeczy pisać w dziale "Biologia" w temacie "Ciekawostki"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 3:06 pm    Temat postu: Re: Dziwne środki :D Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uważa,że ten temat pasuje do tego działu..

Dzięki za informację Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlatego go nie usuwałam Wink Bo może być i tutaj, więc tylko zaproponowałam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yalissea te wszystkie srodki powoduja ze czlowiek chudnie wiec wg mnie pasuje do dzialu odchudzanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group