Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wspomagacze w odchudzaniu i nie tylko

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mohita



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2016 11:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uwielbiam jedzenie z dodatkiem jagód goji, ostatnio znalazłam pyszną białą czekoladę z dodatkiem goji i płatki owsiane z goji, na moje szczęście bezglutenowe, bo innych nie mogę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gabi145



Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za to w moim przypadku oprócz siłowni i basenu, dołożyłam do treningu odżywki i w końcu, po długim czasie braku efektów, znowu byłam zachwycona własnym ciałem. Sama byłam początkowo sceprtyczna wobec odzywek, twierdziłam, że sam trening wystarczy, ale niestety, po pewnym czasu byłam zbyt sfrustrowana tym, że tyle potu i łez wylewałam na siłowni, a nie miałam z tego żadnych wizualnych efeków. Dopiero po odżywkach to się zmieniło Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 4:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odżywek nie biorę, jedyne co to pijam herbatki ziołowe i sypię sobie do posiłków colon slim. Nie chcę obciążać się żadną chemią niepotrzebną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 09, 2017 10:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na sobie wypróbowłam herbaty super slim od big active, diety i ćwiczeń one nie zastąpią, ale przyspieszają metabolizm, szybciej waga spada Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drdree



Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ćwiczenia są najważniejsze - to fakt, ale czasem ciężko o efekty a przy wkładanym wysiłku sama świadomość wykonywanej pracy nie wystarcza. Wiadomo, że robi się to dla samopoczucia i zdrowia ale nie oszukujmy się zależy nam też na wyglądzie. Korzystanie ze spalaczy tłuszczu to nic złego a człowiek jest zadowolony z efektów z resztą mówią o tym rankingi http://www.kobiety.pl/zdrowie/najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking-maj-2017
jak ktoś będzie zainteresowany to można poczytać i samemu wyrobić sobie opinię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jarasko



Dołączył: 17 Gru 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja odchudzanie zacząłem całkiem przypadkiem. tzn bolała mnie strasznie wątroba (a przynajmniej takie miałem przypuszczenia) i nie pomylilem sie, bo po przeczytaniu artykulu https://adamed.expert/bol-watroby-co-robic-w-przypadku-dolegliwosci-watroby/ wiele objawow sie zgadzalo i zmienilem calkowicie diete wykluczylem tluste jedzenie, slodzone napoje i zaczalem jesc wiecej warzyw i owocow po 2 miesiacach ubylo 7kg wagi i nadal rosnie wiec mozna? Mozna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moras



Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu pijam herbatę zieloną Moya Matcha i czuję znaczną poprawę. Organizm się oczyszcza i widzę że spadło ze mnie sporo wody. Jak ktoś jeszcze nigdy nie próbował to jak najbardziej polecam, tym bardziej że herbata jest bardzo smaczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To fakt - dobrze od czasu do czasu oczyscic organizm. Ja staram sie w sumie robic to dosyc regularnie kilka razy w roku. Po lecie bylam na poscie warzywno-owocowym z macro bios bar w tym stylu http://macrobiosbar.pl/detox/ sam post nie jest zly w takim wydaniu ;p Menu bardzo przemyslane, zoptymalizowane, a przez regularnosc posilkow nie czuje sie napadu glodu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 8:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam zorganizować sobie domową siłownie. Może będzie Wam łatwiej zmotywować się do codziennych ćwiczeń. Zerknijcie sobie tutaj:
https://trainingshowroom.com

Na stronie można kupić sporo sprzętu sportowego w dobrej cenie. Kupowałam tam ostatnio kilka rzeczy i jestem zadowolona:
Miła obsługa starająca się zaspokoić potrzeby klienta i znająca się na sprzedawanych produktach
Ekspresowa dostawa
Kontakt pisemny ze sklepem dobry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group