Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Włosy - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ida.kruk



Dołączył: 19 Lis 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Kraśnik
PostWysłany: Czw Lis 19, 2015 10:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jovitka napisał:
Ja już od jakiegoś czasu jestem fanką marki CeCe (ich kosmetyki można kupić w SuperPharm).
Bardzo dobrej jakości kosmetyki. Teraz testuję ich nową odżywkę z arganem - wypuścili nową serię kosmetyków z olejkiem arganowym jakieś 4 tygodnie temu. I bardzo mi się podoba Wink Mam z natury suche i ciężkie do rozczesania włosy ale ona sprawia, że nie mam z tym problemu. Wyglądają na o wiele zdrowsze.


Też lubię ich kosmetyki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
peggi



Dołączył: 01 Gru 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 06, 2015 12:29 am    Temat postu: na wypadanie włosów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

macie godne polecenia metody na wypadające włosy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ribbi



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 16, 2015 1:43 am    Temat postu: Sposób na przetłuszczające się włosy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poradzicie co zrobić, aby włosy się nie przetłuszczały? Mam czasem tak, że i dwa razy dziennie muszę je myć :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marekwisniewski0



Dołączył: 21 Gru 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na wzmocnienie włosów dobrze będzie używać odżywki z wyciągiem z orzechów makadamii, ten kosmetyk odżywia i odnawia strukturę włosa. Słyszałem o nim wiele pozytywnych opinii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
danka15



Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 19, 2016 9:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

są takie płukanki do rozjaśnianych blond włosów które przywracają kolor Smile

Ostatnio zmieniony przez danka15 dnia Pią Sie 19, 2016 12:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aldonka



Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 19, 2016 10:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie, są takie płukanki lub też maski/odżywki rozjaśniające
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nikodem02
Spamer


Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 5:27 pm    Temat postu: olejek do włosów ?? kuracja wzmacniająca Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z Pań stosowała ten olejek
[zakaz zamieszczania linków na forum]
Pisze na tej stronie , że dodaje się go do szamponu, czy te pare kropel starczy aby odżywić włoski ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 6:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić tutaj bardzo dobry środek na wypadanie włósów. Cierpię na wypadanie włosow typu androgenowego ( co dla mnie kobiety było trudne ponieważ kiepskie włosy są dużą ujmą na wyglądzie.....).

Regularnie wcierany w skóre głowy nie tylko pobudził moje cebulki. Jak również zauważyłam,ze zwiekszył ilość włosków wyrastających ze skóry głowy ! Nigdy wcześniej nie widziałam u siebie tylu nowych baby hair.
http://stopwypadaniuwlosow.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój fryzjer polecił mi płukanke z miodu.
Na litr wody, łyżka miodu.. w szoku byłam , że taki efekt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PaniGrey



Dołączył: 06 Paź 2017
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A korzystacie może z kosmetyków naturalnych z Rosji? Podobno Babcia Agafia i Planeta Organica to jedna z najlepszych. Ostatnio na Facebooku dziewczyny sobie je polecały, ze niby w sklepie Zielone warkocze są w promocji i dobrych cenach. I faktycznie, tylko ja jeszcze ich nie testowałam i chciałabym poznać opinię. Ktoś może testował?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group