Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Włosy - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monik



Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 5:15 pm    Temat postu: prostowanie a wypadanie?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zauważyłam, że moje włosy wypadają... Dodam, że na nic nie choruje i czuje się świetnie. Prostuje włosy od kilku lat, stosuje odżywki i moje włosy nie są zniszczony, wcześniej nie miałam takiego problemu, na szczęście, ale teraz zaczynam się martwić... Sad Słyszałam że pomaga skrzyp leśny i mam zamiar zacząć go przyjmować... Co może być przyczyną??


----edit by emilka----
temat przenoszę do działu "Kosmetyki i pielęgnacja ciała" i przyłączam do tematu, dotyczącego wypadających włosów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MADZIULKA18



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WAWA
PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 10:06 pm    Temat postu: włosy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez mniałam ten sam problem . Polecam maseczkę oto składniki nafta kosmetyczna zwitaminami żółtko cytryna i to wymieszć razem potem na suche włosy wcierać opuszkami palców przez pietnaście minut potem załozyć folie okręcić ręcznikiem trzymać 30 do 40 minut potem zdjąć i umyć włosy . to jest bardzo skuteczne i potym szybciej rosną włosy stają się gestsze i lepiej się układają wcierać dwa trzy razy w tygodniu . wymaga to dużej cierpliwości ale widać efekty .
następnie czarna rzepa to jest kuracja dla ludzi o mocnych nerwach bo ta mieszanka na włosach szczypie . zetrzeć czarną rzepe wycisnąć i sok wcierać we włosy i zostawić na dwie godziny po pierwszym razie widać efekty . potem kapsułki skrzyp polny silika i to tyle Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 1:20 pm    Temat postu: Olejek rycynowy a wlosy - kilka pytan. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie mam takie pytanie, a mianowicie czy olejek rycynowy pomaga gdy ma sie przesuszone wlosy? czy to tylko mit? Slyszalam zeby kilka godzin przed myciem wetrzec go troszke w konce wlosow, poczekac az sie wchlonie, a nastepnie umyc wlosy. Najlepiej na noc przed myciem wtedy jest najlepszy efekt i po 2 tygodniach widac poprawe. Jakie sa wasze opinie? Nie lubie eksperymentowac i boje sie poniewaz zawsze mialam geste wlosy a od okolo 1,5 miesiaca wypadaja mi wrecz garsciami, po myciu szczegolnie. Mozliwe ze to przez okres jesienny? Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez mam ten sam problem... Sad Kiedys mialam piekne, geste, lsniace wlosy a teraz?? Raczej pozostalosci po nich Crying or Very sad
Ale na szczecie znalazlam poki co rozwiazanie na to nadmierne wypadanie, a mianowicie zakupilam sobie w aptece taka wcierke do wlosow z rzepy i zauwarzylam ze pomaga Very Happy Wcieram sobie ten preparat codziennie wieczorem w skore glowy i na prawde jest lepiej. Tylko nie radze uzywac tego na dzien bo ta odzywka ma naprawde okrutny zapach Confused Ale wazne ze pomaga Very Happy I dodatkowo nie trzeba po niej codziennie myc wlosow bo ma dodatkowe dzialanie oczyszczajace. A jak wetrzecie ja sobie na noc, do rana zapach zniknie wiec smialo mozna isc do ludzi Wink

Dodatkowo zakupilam sobie rowniez taka odzywke do wlosow zniszczonych i wypadajacych WAX rowniez w aptece. Stosuje ja 2 razy w tygodniu. Nakladam rownomiernie na wlosy, po czym zawijam je cieplym recznikiem i siedze z tym ok 30 minut. Efekt jest naprawde rewelacyjny Very Happy Wszystkim polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm.. ja biore od 2 miesiecy witaminy na skore , paznokcie i wloski. pomaga ale chyba tak sredniawo Sad bo wlosy nadal mi wypadaja. Moze troszke mniej ale i tak leza na podlodze jak sie czesze.. Rolling Eyes moze kupie sobie to co Ty Dominika, pozdrawiam Smile
Powrót do góry
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 5:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Te kosmetyki ktore opisalam sa naprawde rewelacyjne, i przy regularnym i sumiennym stosowaniu daja nie ziemski efekt, serio ja swoich wlosow teraz nie poznaje Shocked Very Happy
A co do witamin na wzmocnienie wlosow, paznokci itp. To wiecie ja mialam tak ze jak bralam te tabletki to nic sie nie zmianialo ale jak je odstawilam to tak przez 3 miesiace od odstawienia bylo dobrze Very Happy Dziwne nie??
Dziekuje Ewela, rowniez pozdrawiam Very Happy :*

Aha co do tej odzywki WAX o ktorej pisalam w poscie powyzej.
Jesli ktos myje wlosy codziennie to polecam ja nakladec tak co trzeci dzien, natomiast jezeli myje co drugi to co drugie mycie. Tylko pamietajcie zeby owinac glowe cieplym recznikiem i starac sie trzymac w cieple. Mozna na owinieta recznikiem glowe co jakis czas podmuchac chwile cieplym strumieniem powietrza z suszarki zeby utrzymac ciepelko Cool


Ostatnio zmieniony przez exullt dnia Sob Gru 15, 2007 5:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra po weekendzie pojde do apteki i spytam sie o te odzywke co Ty ja stosowalas Smile moze cos pomoze. tylko mam nadzieje ze jest nie droga Embarassed hmm to moze ja tez odstawie te tabletki na paznokcie i wlosy.. Question Bo wsumie moze tak trzeba zrobic zeby je odstawic po 2 miesiacach na jakis czas zeby zobaczyc efekt..sama juz nie wiem Rolling Eyes
Powrót do góry
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wax kosztuje nie cale 16zl, a ta wcierka z rzepy ok 13 zl.
Mysle ze mozesz sprobowac odstawic, moze u ciebie jest tak jak u mnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I jak Ewela?? Zakupilas sobie ta odzywke??
I jak efekt?? Very Happy
Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeszcze nie kupilam bo narazie musze kupic w koncu prezent dla mojego słonka pod choinke i zobacze wtedy ile mi zostannie pieniazkow i czy starczy na te odzywke Embarassed ale jak tylko bede mogla to kupie i napisze na forum jakie sa efekty Smile pozdrowki
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group