Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Włosy - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikusia



Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mogę wam polecić kosmetyki do włosów Garniera linia Goodbye Damage. Używam chwile, bo to nowość ale naprawdę fajne. Mężuś mi kupił cały zestaw . Szczególnie chwalę sobie szampon, maskę i serum na końcówki. Włosy są gładkie, lśniące i łatwo się je rozczesuje. A przede wszystkim końcówki są w coraz lepszym stanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 12:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy tę maskę się zakłada i się z nią jakiś czas chodzi? Szczerze, ja nigdy nie mam na to czasu a o samej tej serii gdzieś czytałam dobre oponie. No reklamę mają zachęcającą ale czy mają coś co jest dla osób o ograniczonym czasie dla siebie? ja niestety do nich należę Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
roksi77



Dołączył: 23 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 23, 2013 8:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tą maskę wystarczy trzymać kilka minut na włosach i ją zmyć, ale jeśli ktoś chce to może dłużej ją trzymać na włosach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jovitka



Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lis 25, 2013 5:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja już od jakiegoś czasu jestem fanką marki CeCe (ich kosmetyki można kupić w SuperPharm).
Bardzo dobrej jakości kosmetyki. Teraz testuję ich nową odżywkę z arganem - wypuścili nową serię kosmetyków z olejkiem arganowym jakieś 4 tygodnie temu. I bardzo mi się podoba Wink Mam z natury suche i ciężkie do rozczesania włosy ale ona sprawia, że nie mam z tym problemu. Wyglądają na o wiele zdrowsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 30, 2014 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mogę polecić biosilicę, na wypadające, osłabione włosy jest naprawdę świetna. Po miesiącu stosowania widać już różnicę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Maj 31, 2014 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić codziennie stosowanie skrzypu polnego oraz olej z wiesiołka który jest nie tylko na włosy ale także skórę i paznokcie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś ma cienkie włosy to spokojnie mogę polecić serię z Fructisa gęste i zachwycające. Włosy po nich są takie puszyste i wydaje się ich tak dużo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 21, 2014 2:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam ten szampon i faktycznie włosy dobrze się po nim układają. Zastanawiam się czy nie dokupić odżywki do kompletu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lis 25, 2014 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JA sobie jeszcze maskę dokupiłam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kimkalka



Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z waszymi radami też zakupiłam linię ------Nie umieszczamy linków---- niedługo dam znać co wyszło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group