Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Włosy - temat zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 1:47 pm    Temat postu: jasne włosy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście nie napiszę nic odkrywczego Wink
bo rzecz jasna zapewne każdy wie, iż najładniejsze jasne włosy są dopiero co po farbowaniu..
Później niestety za sprawą szamponów, odżywek oraz utleniania z powietrzem oraz promieni uv.. często ich barwa zmienia się na nieco "żółtawy" odcień..
Czy znacie bądź domowe sposoby, albo dobre kosmetyki (jeżeli to mozliwe to proszę o podanie ceny) dzięki którym kolor utrzymywałby się jak najdłużej?
Przetestowałam bardzo dużo specyfików, ale może jednak ktoś poleci mi cos nowego?
Obecnie mam bardzo jasny beżowy blond..
z góry dziękuję za każdą odpowiedź!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szara myszka



Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Puławy
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 8:37 pm    Temat postu: jasne włosy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do farbowania włosów możesz użyć farby bądź rozjaśniacza do pasemek firmy Londa. Koszt tej farby to około 12zł. Kolor się utrzymuje i włosy nie są wysuszone.
Przyczyną zmiany koloru może byc nawet używanie suszarki do włosow (poprzez długie suszenie, albo za blisko trzymana suszarka).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 9:19 pm    Temat postu: Re: jasne włosy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIestety po farbie firmy Londa włosy kruszą mi się i wyglądają matowo..
co do suszarki to nie używamm, raczej staram się aby włosy same wyschły..
Dlatego też zrezygnowałam nawet z prostownicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może szampony do włosów blond? Lub płukanie włosów w wywarze z rumianku?
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Kwi 02, 2006 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też już próbowałam..
Co do szamponów i odżywek to często zmieniaja nawet włosy o dwa tony..
Z jasnych robiąc jasno rude..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Kwi 23, 2006 10:30 am    Temat postu: Włosy - temat zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo suche włosy pozbawione są otoczki tłuszczowej, która ma za zadanie chronić rdzeń włosa przed szkodliwym działaniem słońca.
Warto już teraz pomyśleć o przygotowaniu włosów na lato.
Sprawić aby nabrały blasku, ograniczyć ich łamliwość.
W tym celu warto zainwestować w dobre szampony, odżywki, maseczki..
które zawierają gliceryne, pantenol, keratynę..
Oraz jeżeli to możliwe to należy unikać trwałej ondulacji, bardzo mocnych środków do stylizacji fryzury, suszarki, prostownicy..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzaneczka



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 23, 2006 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łatwo powiedziec al trudniej wykonac ja jak nie wysusze włosów wygladam jak by mnie piorun trzasnął!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 8:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim razie nie używaj bardzo ciepłego strumienia powietrza Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
margaritka87_87



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 6:53 pm    Temat postu: rozjasnianie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli ktos ma blond wlosy a chcialby miec jasniejsze to wystrczy przebywac duzo na sloneczku, wowczac wlosy sie rozjasniaja naturalnie bez zadnych jakichs farb:)
osobiscie uwazam ze sloneczko duzo daje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaaa
Gość









PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freya, to maseczka co Ci podawalam z olejkiem bardzo rozjasnia wlosy i jest taki blyszczacy kolor! Ja dlatego chcesobie pofarbowac bo juz mi sie prawie blond zrobil Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group