Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Walka z cellulitem - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arpka



Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 9:11 pm    Temat postu: liposhock Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam doświadczenie z liposhock i powiem ci że na cellulit napewno rewelacyjnie się sprawdza. 3 rodzaję głowic fal dżwiękowych i cellulit nie ma szans. Poprzez rozerwanie skupisk komórek tłuszczowych redukują efekt „pomarańczowej skórki” nawet w zaawansowanym stadium . Rozbicie komórek redukuje ucisk naczyń krwionośnych, aktywuje drenaż oraz przywraca prawidłowe funkcjonowanie skóry. Tłuszczyku też się pozbywasz oczywiście Smile
Myslę ze bardzo ważne jest to że poprawiamy drenaż, a to jego wadliwe działanie jest głównie odpowiedzialne za ten paskudny cellulit.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudia844
Spamer


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 28, 2010 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A powiedz ile mniej więcej potrzeba zabiegów aby zlikwidować dosyć zaawansowany cellulit? No i pytanie zgoła najważniejsze - ile taka przyjemność kosztuje (jeden zabieg)??? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arpka



Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 28, 2010 5:30 pm    Temat postu: liposhock Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałam 6 zabiegów- 1 w tygodniu, ale to ile ty powinnaś miec będzie zależało od grubości twojej tkanki tłuszczowej, maksymalnie zalecają 10 zabiegów. Kosmetyczka ci napewno doradzi. Jeden zabieg to cena ok. 600zł, ale najbardziej opłaca się wykupić cały pakiet - za 6 zabiegów płaciłam 3000zł. 10 zabiegów kosztuje zaś 4500zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 29, 2010 5:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To chyba zależy od ilości tłuszczu jaką się ma. Bo liposhock też eliminuje tłuszcz spod skóry tylko w inny sposób, jest to mechaniczne rozrywanie ścian tkanki tłuszczowej i potem masażem drenującym odprowadzenie go do wątroby.
Jeśli ktoś ma dużo tkanki tłuszczowej i duży cellulit to wiadomo, że lipoliza lepsza. Bo wydaje mi się, że osoby z małą ilością tkanki tłuszczowej nawet nie mogłyby mieć aż tak zaawansowanego cellulitu, bo te dziury nie miałyby się w czym robić skoro tkanki tłuszczowej byłoby jak na lekarstwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudia844
Spamer


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź moja jest spóźniona, ale za to szczera. Bardzo Wam dziękuję. Zorientowałam się również w cenach i są one bardzo podobne do tych , które wymieniła arpka (chodzi mi o koszt jednego zabiegu). Natomiast co do skuteczności zabiegu, to zgadzam się w pełni z asią29, ponieważ jeżeli ktoś ma bardzo zaawansowany cellulit i dużo tłuszczu, to lepiej od razu wykonać np. lipolize laserowa slimlipo, aniżeli wydawać kasę na liposhock....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eternity



Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 09, 2010 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mnie bardzo zastanawia metoda polegająca na zwalczaniu cellulitu falami akustycznymi. Z tego co wyczytałam to w jej skład wchodzą zasadowe kąpiele, dieta zasadowa, a co do zabiegów falą akustyczną to 1-2 zabiegi tygodniowo. Z internetu dowiedziałam się o programie stop-cellulit, który proponuje taką walkę z cellulitem. Trwa to kilka tygodni i brzmi dość zachęcająco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sun



Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 12:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, no jest to pewne rozwiązanie i nawet z tego co wiem, to niektóre kobiety są naprawdę mocno zadowolone. Ja słyszałam mnóstwo pozytywnych opinii na temat zwalczania cellulitu przy pomocy wiązki laserowej. Podobno niesamowita rzecz, biorąc pod uwagę fakt, że stosują taką terapie nawet takie dobre kliniki, jak warszawski Vimed, to faktycznie musi coś w tym być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzik811



Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Sty 29, 2011 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez mam celulit ale znalazłam fajna stronke i powiem że nawet pomogło mi polecam----- Nie podajemy linków do innych stron. REGULAMIN----tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
irena333



Dołączył: 16 Lis 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 16, 2012 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powstały cellulit to chyba tylko jakimiś drogimi zabiegami kosmetycznymi można zlikwidować

________________
Polecam witrynę www -----Polecaj prywatnie a nie na forum. Regulamin----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dyskutant



Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wieliczka
PostWysłany: Czw Mar 07, 2013 11:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co ja słyszałam to jeśli już mamy cellulit to strasznie ciężko się go pozbyć. Duży wpływ czy go mamy czy nie mają geny i dieta. Są oczywiście kosmetyki, które mają pomóc w jego zwalczaniu, ale w rzeczywistości dają tylko skórze poświatę, która zakrywa cellulit i po zmyciu balsamu wszystko wraca na nowo. Koleżanka była ostatnio na pierwszym zabiegu q-lipo w -----w Krakowie gdzieś przy Rondzie Matecznego. I ten laser podobno dociera do cellulitu i rozbija go, wiadomo, że taki zabieg aby przyniósł skutek musi być kilka razy powtórzony. A Wy macie jakieś doświadczenia z takimi zabiegami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 9 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group