Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Walka z cellulitem - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, ja chyba też się skuszę w takim razie. Smile Na razie mam taki z Hean, rozgrzewający i też jest dobry, ale nie zaszkodzi przecież spróbować czegoś innego, prawda?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind hehehe... az sie zawstydzilam hihi Laughing

Karioka pewnie ze nie zaszkodzi sprobowac Smile zreszta to nie sa drogie kosmetyki... a serum na cellulit jest takie chlodzace, fajne uczucie Laughing
bo jest krem i serum na cellulit , ja mam serum, uwazam ze jest wydajniejsze ale zalecaja tego i tego uzywac, mi w zupelnosci serum wystarcza i peeling pod prysznic Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka szefowo, łatwo zdobywasz podwładnych, może to Twoje ukryte przeznaczenie Wink hm.. a może nie ukryte. może tam gdzieś dowodzisz jakąs armią i stawiasz wszystkich na baczność i budzisz strach i przerazenie wśród maluczkich Very Happy

a ja miałam kiedyś taki rozgrzewający żel chyba z ives rocher albo z avonu (już nie pamiętam, wiem tylko, że już go nie sprzedają), to miałam po nim aż całe czerwone uda i tyłek i paliło jak nie wiem, co. ale za to skubaństwo działało. tylko w uzytku było nieprzyjemne. jak sie pierwszy raz posmarowalam, to się przestraszyłam, że mi to w ogóle nie zniknie już nigdy! <głupek>

jutro zamierzam już wyjść z domu i przemknąć się do apteki po inneov. naczytałam się już wystarczająco dużo o tym i aż czuję taką nutkę emocji i już bym chciała to mieć i już pić i obserwować efekty Smile na pewno będe miała po tym jedwabiście gładką pupe i uda. inaczej po prostu być nie może Wink tylko na razie jeszcze za dużo cwiczeń fizycznych nie mogę praktykować, zeby się nie przemęczać, ale trochę zmienić zwyczaje żywieniowe i pić taki kisielek truskawkowy już mogę zacząc.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka z ta szefowa to Wind sobie zartuje hehe , chyba <mysli>
budze strach hehe.. co ty , jedynie strach moge budzic u ludzi ktorzy nie lubia zastrzykow a lece do nich ze strzykawka hehe Laughing a co do tego czy dowodze armia to chyba jedynie na oddzialach hehe
hm... avon - kiedys bylam konsultantka ale tego kremu nie uzywalam, zreszta tylko kilka pordoktow z tej formy spelnilo moje oczekiwania, wole Eveline Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ojejQQQQ Razz co brzydko brzmi- szefowo?? Razz dowodzisz ta cała armia wiec jestes szefem płci zenskiej hehe Wink mam nadzieje ze nie obraziłas sie?
Nie wiedziałam ze az tak sie rozejdzie "szefowa" Laughing pzDr. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hhehee no co ty Smile a czemu mialabym sie obrazic Smile pozdrowki :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
enerka



Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to ja też się dołącze do odwiecznej walki z cellulitem:) Od piątku łykam inneov bo mnie skusił i kupiła sobie wreszcie. Postępy będę na bieżąco relacjonowała (przynajmniej postaram się).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

enerka oj tak relacjonuj, bardzo mnie interesuje czy Ci pomoze Wink Razz


Pituszka oki noł problem Szefowo hehe ^^ Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no więc się wymknęłam z domu do apteki tak żeby nikt nie widział (bo teoretycznie powinnam siedzieć w domku jeszcze) i nabyłam inneov Very Happy kosztowało mnie to 89,66 zł, więc chyba moja najbliższa apteka do tanich nie należy (zazwyczaj jeżdże troche dalej, no ale cierpie na niecierpliwość i tak wyszło Wink). przy okazji wypytałam jeszcze farmaceutke, czy klientki cos mówiły o tym, to tylko powiedziała, ze dość chetnie jest kupowane i że jakas pani kupiła trzy hurtem...

i nawet już wypiłam pierwszą saszetke. smakuje... dziwnie. na początku jakoś tak nieswojo, mam mieszane uczucia. nie wiem, czy to dobre jest czy nie, takie nijakie. w każdym razie da się wypić, odruchów wymiotnych nie miałam, a nawet przyjemnie pachnie, wiec spoko Smile troche tylko się źle rozpuszcza, ale to nie jest wielkim problemem.

tylko czekać efektów... tylko jak ja będę tak niecierpliwa jak w przypadku wyjścia z domu, to chyba prędzej se ten cellulit odetne lub zdrapie (fuj, zartuje Razz). nie no, czytałam, że widać już coś nawet po tygodniu, więc chyba dam rade. tylko alarm w komórce sobie muszę ustawić, zeby pamiętać o piciu tego, bo jak znam siebie, to bede zapominać.

aha, i jeszcze w aptece widziałam taki wieeeelki plakat jakiegos nowego specyfiku do smarowania - elancyl czy coś w tym guscie, firmy na "g" ale nie garnier. musze poszperać w necie, bo może cos fajnego.
ale wind, nie obawiaj się, eveline i tak i tak kupie Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 2:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o kurcze prawie 90zl niezle Confused na razie mnie nie stac - nie pracuje hehe Smile ale z niecierpliwoscia bede czekala na relacje z efektow Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 3 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group