Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Walka z cellulitem - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
peperoni



Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rezolutna to tu mnie zaskoczyłaś, nie spodziewałabym się że tabletki na problemy żylne pomogą na cellulit, długo to maxi3vena bierzesz? W sumie cellulit jest spowodowany gorszym krążeniem to może by to coś pomogło i u mnie, nogi też mne nie raz bolą, skurcze to mnie łapią co noc, myślisz ze na to też podziała?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 12:50 pm    Temat postu: Re: Walka z cellulitem - Temat zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
mam pytanie szczególnie do dziewczyn. zbliza sie lato i zaraz zewsząd zaczną spoglądać na nas modelki w kostiumach kapielowych itd. ja od zawsze w zasadzie mam cellulit. raz mniejszy raz większy, ale zawsze jest. kremów się nawypróbowywałam mnóstwo i w zasadzie nawet jak jakiś efekt był, to szybko się ulatniał. ostatnio czytałam o inneov cellulit - to jest nutrikosmetyk w postaci saszetek do rozpuszczania w wodzie. co o takim czymś myslicie? spróbować zwalczyć tak od środka to draństwo czy nie?
Witam ciężka walka ale dobre kremy ,dużo ruchu i myślę że będzie lepiej .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group