Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Walka z cellulitem - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kina.nowak



Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Cze 07, 2017 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Walka z cellulitem nie jest łatwa, ale są metody mniej lub bardziej naturalne, dzięki którym można się pozbyć tej brzydkiem skórki pomarańczowej; Jeśli ktoś chciałby spróbować tych naturalnych polecam sok z białej kapusty Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosiapl



Dołączył: 13 Cze 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Toruń
PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 8:58 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja polecam olejek grejpfrutowy, ma on bardzo dobre działanie na cellulit Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 6:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam Vialise. Po wyprobowaniu wielu kosmetycznych bubli to jest miłą niespodzianką Smile
ZALETY
+ wydajność
+ dostępność
+ efekty: ujędrnienie, wygładzenie, przyspieszona redukcja cellulitu ( to dziala !!!!)
+ dobre wsparcie dla ćwiczeń oraz diety
+ świetna konsystencja ( delikatny żel i fajnie się wchiałani).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, ale czasami warto jest się zastanowic nad jakimś profesjonalnym zabiegiem ponieważ tylko taki zabieg da jakieś dobre efekty.
I w krótkim czasie Wink

Osobiście jestem bardzo zadowolona z zabiegu kriolipolizy. Seria zabiegow sprawiła,ze cellulit praktycznie zniknął. A obwód w biodrach jest zdecydowanie mniejszy. http://lasercare.pl/pl/kriolipoliza-dla-kobiet.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TamaraW



Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja po ciąży zobaczyłam u siebie pierwszy cellulit. Ale stwierdziłam, że nie ma na co czekać tylko trzeb interweniowć. Zdecydowałam się na zabieg usuwania cellulitu i muszę przyzynać, że efekty jak dla mnie są doskonłe już po pierwszym razie. Ale może to dlatego,że mój cellulit jeszcze nie był bardzo zaawansowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monia69



Dołączył: 08 Maj 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 6:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skorzystałam z wizyty u dr Osipowicz https://katarzynaosipowicz.pl i jestem ogromnie zadowolona, dr doradziła z wyborem kosmetyków - efekt powalający. Exclamation Exclamation Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rezolutna_dziewczynka



Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny stosowałyście jakieś suplementy na cellulit? Wiem że on jest też spodowany zaburzeniami krążenia, od paru tygodni biorę maxi3vena i widzę że właśnie jednym z efektów jet wyraźnie zmniejszony cellulit, jestem w pozytywnym szoku Smile bo tego się nie spodziwąłam, troche poczytalam o ruszczyku i właśnie na to tez też polecany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jestet



Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście na walkę z cellulitem mogę polecić post Daniela, a zwiotczałą skórę po poście potraktowałam endermologią zobacz więcej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dynamical



Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 03, 2019 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też długo walczyłam z cellulitem i niestety domowe sposoby na niewiele się zdały. Lepiej zapisać się na zabieg na cellulit, ja wybrałam mezoterapię igłową i nie żałuję. Jeśli interesuje was ten temat, to koniecznie zajrzyjcie tutaj: http://symetriaclinic.pl/zabiegi-na-cellulit-warszawa/

Przy okazji polecam Wam Symetrię. Co prawda klinika jest od niedawna na mapie stolicy, ale jest świetna. Doskonałe podejście lekarzy i kosmetologów, przystępne ceny i dobra lokalizacja w Warszawie. Zdecydowanie polecam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maryla78



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 11:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na cellulit to dobry jest solidny peeling https://www.doz.pl/apteka/p131108-Botame_Wellness_Kawa_suchy_peeling_kawowy_200_g ten bardzo lubię, świetnie ściera naskórek, poprawia krążenie i bosko pachnie, skład ma też bardzo porządny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group